محل تبلیغات شما
بنام خدای مهربان خودم !
بنام خدای عزیزم خودم! بنام تو ای بهترین بهترین من! بنام تو ای خدای مهربان و عزیزو دوست داشتنی من!
خداجانم دوستت دارم! عاشقت هستم!
 خداجانم ! همه آدمها دوبه دو به دروغ یا به راست عاشق هم میشوند و وقت میگذرونند ! ولی من فهمیدم تو حتی دوست نداری من جز به خودت عاشق و شیفته چشم وگوش بسته هیچ کس جز به خودت بشوم. من فهمیدم تو نمیخواهی کسی همه چیزو همه کس و همه وجودم بشود و همه وقت و انرژی من رو بگیرد جز به خودت . جز به خود قدرتمند ومهربانت . جز به خود ارزشمند و کبریایی خودت . تو خدای عزیز و مهربان و با جلال و جبروت من ، توای همه وجود و همه هستی من دوستت دارم ازهمه کس و از همه چیز بیشتر . من بعنوان یک مادر فهمیدم عشق مادری که اینقدر قوی و محکم وذاتی هست اصلا دست خود آدم نیست که اینقدر بچه خودت رو دوست داری از خودت هم بیشتر بچه خودت رو دوست داری و همه دوست داشتنی ها رو به بچه خودت ترجیح میدهی حتی نسبت به خودت . ولی فهمیدم که خداجانم تو حتی میخواهی که من همه چیزم تنها تنها ذرمسیررضایت خودت باشد و هرچه که بیت و علاقه تو تناقض داشته باشد هرچند که مورد علاقه من باشد باید کاملا کنارگذاشته شود و خط قرمز من باشد وگرنه بد میبینم تو زندگی‌ هرچند که عشق مادر به فرزند را خودت دروجود هرانسان و هرحیوان گذاشته ای . وقتی میبینم یک پرستو و یک گربه چگونه باعشق وغلاقه فرزندش را به دندان میگیرد واز او محافظت میکند ، این در راستای همان عشق و علاقه به خودت هست . 
چشم خدا جانم ، به روی چشم خداجانم ! تمام خط قرمزهای زیبا وارزشمندت را ارج مینهم و باتمام وجودم رضایت تو را که نورانی و پرشکوه و ارزشمندهست بررضایت خودم که که شیطانی وکثیف هست باتمام وجودم ترجیح میدهم و به تو ای پروردگار مهربان من قول میدهم که فقط وفقط ، همه رضایت تو را رعایت کنم ونه رضایت خودم؛ شیطان و یا یک شخص و هدف دیگر . خدایا چقدر زیبا درآیه ۱۱۴ سوره مایده قرآن فرمودی :(خطاب به حواریون حضرت عیسی که درخواست مایده آسمانی را داشتند فرمودی:)من مسلما آن را برشما نازل میکنم اما اگر بعدازآن احدی از شما کافرشود اوراعذابی بکنم که هیچ کدام از جهانیان و از مخلوقاتم را اینگونه عذاب نکردم . خدایا چشم . به روی چشم . من باتمام وجودم فقط گوش به فرمان شماهستم . خداجانم مراببخش . مرا ببخش و از من راضی باش. خداجانم دوستت دارم . دوستت دارم . فقط تورا دوست دارم . وعشق وعلاقه ای که تو ای خالق متعال دروجود من نسبت به فرزندانم و نسبت به همنوعانم و مخلوقاتت دروجودم گذاشتی را ارج مینهم و به همه احترام میگذارم و وظیفه ای که همانا، محبت بیدریغ  و مهربانی و نسبت به همه آنهاهست را مراعات میکنم بخاطر رضایت تو بخاطر وجدان پاکی که خودت دروجودم گذاشته ای ، خدای مهربان من!ای مهربانترین مهربانان!دوستت دارم . 

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,خودت ,ای ,دوست ,مهربان ,خدای ,دوستت دارم ,به خودت ,جز به ,تو ای ,نسبت به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اطلاعات گردشگری زندگی nespaykapu aschomibett نمایندگی فروش بیسیم موتورولا و کنوود | 09122022286 | قیمت خرید بیسیم موتورولا حجاب و پوشش مردان کیمیا یادداشت فرهیخت merdfoundrobse وبلاگ شخصی رضا شرافت - تدریس دروس تخصصی حسابداری