محل تبلیغات شما

بنام خداوند بحشنده مهربان

بنام پروردگار مهربان

بنام محبوبترین وعزیزترین ودوست داشتنی ترین موجود هستی

بنام توای خدای نزدیک ونزدیکتر ازهمه

بنام توای خدای بلندمرتبه وباشکوه وباجلال وجبروت

بنام توای پروردگار وای آفریدگار مهربان هستی

خدای مهربان وعزیزم دوستت دارم وتورا با تمام وجودم می خواهم وبا بندبندهستی ام که همه راتوآفریدی می پرستمت و به توعلاقه دارم

توبزرگترین تکیه گاه منی ، توحامی قدرتمندمنی وتوپشتیبان منی ،تویاورمنی ومن با داشتن توهیچی کم ندارم ،هیچ نقصی ندارم ،با داشتن تو هیچ کمبودی ندارم .وخودت می دانی خدای بزرگم اگر یاورم نباشی ومرا کمک نکنی وتنهایم بگذاری از همه آدمهای این دنیا عقبترم وغمگین تر .واگر حامی ام نباشی از همه آدمهای این دنیا،مشکلاتم وکمبودهایم ونقصهایم بیشتر است .چون بدون تو من هیچی نیستم ، هیچی .بدون توهیچ قدرتی ندارم ونه توانی ونه آرامشی ونه آسایشی .

توخدای بزرگ ومهربان وعزیز من همه چیز منی .دوستت دارم ومی پرستمت ومی خواهم همیشه وهمیشه بامن وبرای من باشی واز فضل وکرم ولطف ورحمت خودت مرا سرشار نمایی ومی دانم با من این را می کنی وبا هرکسی که فقط ازتونیازهایش رابخواهد.فقط از تو ای پروردگار غنی وبی نیاز .ای که از همه به من وبه همه انسانهانزدیکتری واز همه به ما مهربانتر .به شرطی که تورا بخواهیم وفقط از توبخواهیم .به شرطی که تو راحس کنیم وبدانیم تنها موثردراین عالم ودر همه عوالم توهستی تو .تنها توقدرت هستی هستی .دوستت دارم وتورا می خواهم وفقط از تووبه تونیازمندم ومی دانم توقادر متعال هستی وانجام هرخواسته ای به آسانی برای ما محقق می کنی وتنهاتواین توانایی راداری .

ای خدای بزرگم من وهرکسی که تورا انتخاب کندوتورا بعنوان نزدیکترین کس برگزیند چقدر سرشار از توانایی وعظمت وعزت می شود.که همه را ای پروردگار مهربان وسخاوتمند براحتی محقق می کنی .چرا که همه چیز در این هستی در تحت اختیار توست وتسلیم تو.

همه کائنات وهمه کهکشانها وزمین وهمه آنچه که در آنهاست همه در تحت تصرف توست وتحت فرمانروایی تو،وهمه در مقابل دستور وفرمان توتسلیم ومطیع .چراکه توخالق آنهاومالک آنهاومحاط برآنهاهستی وفقط به انسان آنهم به طورمحدودوبرای زمانی محدوداجازه دادی بااراده واختیار خود هرکاری را انتخاب کنندوحتی نافرمانی وسرپیچی وعصیان تورا .تا امتحان شوندواگر دراین مسیرراه کج وبیراهه راکه نافرمانی از حق وحقیقت وصلح وعدالت وانصاف وعقل ومروت وجوانمردی است رابرگزیدند،بالاخره روزی دراین دنیا ویا بعداز مرگ ودر عوالم دیگروبا گذراندن تجربه های سخت  آموزش ببینندکه جزء فرمان خدا وحق وعدالت وانصاف ،نبایدعمل کنندوجزء تورا نباید انتخاب نمایند.وباز هم خداوندا ! لطف ومحبت وفضل وکرمت را از نافرمانان وعصیانگران خاطی دریغ نمی فرمایی وهراقدامی که برای آنان ازجمله تجربه های تلخ وسخت انجام می دهی، درنهایت به نفع خودآنان است.مانندتنبیه وتلخی پدر ومادر ومعلم دلسوزنسبت به کودک خردسال ونافرمان.وآنان نیزدر نهایت طعم شیرین ودلپذیرتقرب به توراخواهندچشید.

به امیدروزی که همه ماانسانها، اعم از انسانهای مطیع وصالح ویا ناصالح ونافرمان، همه وهمه روزی به توبپیوندیم ودرجوار زیبای قرب به توای پروردگار هستی !ای تنهاحقیقت هستی! مسکن گزینیم.وسرشار از فضای قدسی وپاک توحیدویگانه پرستی شویم .به امید آنروز.            

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

بنام ,هستی ,مهربان ,ای ,تو ,خدای ,که همه ,از همه ,می کنی ,بنام توای ,دوستت دارم ,خداوند بحشنده مهربان ,بنام خداوند بحشنده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تشریفات و خدمات مجالس صبور | برگزاری مراسم عروسی و نامزدی قله قاف rhumedosob کاراته بازان ایران sarreseed podezyto possorttuka پروژه های ایکسل و اکسز (accessexcel) adljooyan گفتگویی با خویشتن