محل تبلیغات شما

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام خدای مهربان ومحبوبم

بنام بهترین کسی که می توانم به اوتکیه کنم

بنام بهترین کسی که می توانم به اواعتماد کنم

بنام بهترین کسی که میتوانم ازاو کمک ویاری بخواهم

بنام تنها کسی که در سختترین وحادترین مشکلات تنها او می تواند کمکم کند ، مشکلاتی که راه حلی جزء کمک ویاری او درکل دنیا وجود ندارد . بنام توای خدای من! ای خدای مهربان من ! ای تنها معبود من ! ای تنها پناهگاه من ! ای تنها امیدمن !

ای بی نیازازهمه ! ای مهربان به همه ! ای که حضور مهربان تودر همه جا وجود دارد وعطر خوشبو ودلپذیر ومهربان وجودزیبای توهمه جا راعطرآگین نموده است .در مهربانی مادر به کودک،در زحمت پدر برای فرزند،در دلسوزی یک انسان برای تهی دست ونیازمند،درتهیه غذای یک حیوان برای بره خردسال خود ، در شکوفه زدن برگ در ختان زیبا ، در ابرها ، در رعدوبرق ، در دل سلولهای هوشمندومتفکر بدن انسان وحیوان وگیاهان . در همه آسمانها وزمین ، در همه جا ، در همه مکانها ، در همه زمانها،در همه هستی ، هستی ووجود داری وهمه جا از وجود زیبا ومهربان توپراست . اصلا هستی ووجود یعنی وجود مهربان وزیبای تو . ای خدای مهربانم . 

ای پروردگار آسمانها وزمین ! ای جان هستی ! ای همه هستی ! ای خود هستی وای تنها حقیقت هستی!

ای پروردگار مهربان ودانا وآگاه وقدرتمندورحیم ورحمان ! دوستت دارم ای خدای من!

ای خدای مهربان من! ای مالک همه کس وهمه چیز وآفریننده وآفریدگار مهربان من! دوستت دارم ای پروردگار مهربان من! 

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,مهربان ,، ,بنام ,خدای ,هستی ,، در ,من ای ,در همه ,مهربان من ,ای پروردگار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه اطلاع رسانی رستم کریمی وش آتکی ◕‿◕ جوک بازار ◕‿◕ آنلاین فروشگاه آنلاین سایت شهدای کامیاران مرکز درمان بواسیر دکتر منصوری چشم انتظاری های ماهی کوچک درون حوض! monsekimphe خبری ورزشی tingmismamens