محل تبلیغات شما

بنام خدایی که بهترین مونس وبهترین دوست من است

بنام خدایی که بهترین پشتیبان وبهترین یاور من است

بنام خدایی که تنها کسی هستی که می توانی مرا کمک کنی

بنام خدایی که تنها کسی هستی که می توانی مرا به خواسته وآرزویم برسانی

بنام خدایی که تنها کسی هستی که می توانی برای من معجزه کنی وخواسته ای که از راه واقعی خود انجام شدنی نیست را برایم انجام دهی وتنها کسی هستی که می توانی مرا خوشحال نمایی ، تنها کسی هستی که لحظه به لحظه از تو حاجت می خواهم والتماست می کنم حاجتم را بدهی وبه تواصرار می کنم واز تمنا میکنم خواسته مرا برآورده کنی که من هیچ راه دیگری جزالتماس از تو ای پروردگار آسمانها وزمین ، ای مالک آسمانها وزمین برای اجرای خواسته خودم نمی شناسم .اصلاهیچ راه دیگری دراین هستی برای تحقق خواسته من جز یاوری تو وکمک تو ، ای مسبب الاسباب ، ای علت العلل همه چیز وجود ندارد که من بشناسم . خدایا ، ای همه هستی ، ای تنها حقیقت هستی خواهش می کنم حاجت مرا برآورده کن ومن را خوشحال کن. ای ارحم الراحمین ، ای مهربانترین مهربانان .ای کسی که تنهاکافی است اراده کنی به من کمک کنی در آن ودر همان لحظه بدون هیچگونه مقدماتی انجام می شود.آخر تو مالک همه چیز در آسمان وزمین هستی تو مالک عالمین هستی .

ای الله ، ای قدوس ، ای الله ، ای قدوس ، ای الله ، ای قدوس ! خواهش می کنم کمکم کن .خواهش می کنم بچه من را کمک کن ! خواهش میکنم من را دوباره مدیون خود کن . بارها وبارها در زندگی من را مدیون خود کردی بارها برایم معجزه کردی .از تو بابت همه آنها متشکر وممنون هستم .ای خدای من ، ای پروردگار بخشنده ومهربان من! التماست می کنم ازتو تمنا می کنم این خواسته من راهم انجام بده که خیلی مهم است .از تو ملتمسانه استدعا می کنم ای پروردگار آسمانها وزمین ، ای که سرنخ همه چیز در این هستی دست خودت است ازتو وازپیشگاه مهربان وقدرتمندتو می خواهم این حاجت من راهم برآورده کنی که اگر تو کمک نکنی وخواسته من را انجام ندهی خیلی اذیت میشوم ، تحقیر می شوم .خدایا خودت کمکم کن ای پروردگار قهار وقدرتمند عالم هستی . اگر تو ای خدای مهربان وای شنونده دعای من ! ای که میدانم الان ،همین الان داری به من گوش می دهی از تو خواهش میکنم خواسته من را محقق کن ، ای مهربان ترین مهربانان .

ای پروردگار مهربان من با انجام این خواسته من، به من وام بده . من خودم ضامن خودم می شوم .من خودم به تو صادقانه ضمانت می دهم وتعهد می بندم که لحظه به لحظه باتو وبرای تو وهمنشین تو وهمصحبت باتو باشم .و درانجام همه کارهایم فقط وفقط رضایت تو را درنظر می گیرم نه رضایت وخوشحالی ویا بدحالی دیگران را . به تو تعهد می دهم ای خدای بزرگ ومهربانم که فقط ازتو اطاعت می کنم وفقط تورا می پرستم ودر انجام تک تک کارها وافکار واحوالاتم فقط تورا ورضایت تورا درنظر بگیرم وکس دیگر ویا چیز دیگر ویا حتی رضایت خودم را کوچکترین اهمیتی نمی دهم وهیچ کس وهیچ چیز وخودم را در اطاعت تو ودرنظر گرفتن رضایت تو شریک نمی کنم . به تو قول می دهم ای خدای مهربان من! ای شنونده ترین شنوندگان عالم.به من کمک کن . حتی اگر لایق نباشم .به من کمک کن ای خدای قدرتمندمن ای تنها حقیقت هستی ! ای قادر متعال .ای مهربانترین مهربانان ! به من کمک کن ودعای من را اجابت کن که هیچ کس جزء تو وجود ندارد که خواسته من را اجابت نماید.خواهش میکنم . اگر اعمال من مانع اجابت دعای من میشود ای خدای بزرگ من ! تو به اعمال من نگاه نکن . تومرا با فضل وکرم ولطف ورحمت ومرحمتت نگاه کن وحاجتم را بده .من هم تصمصم قاطعانه می گیرم تا می توانم لحظه به لحظه باقیمانده عمرم در مسیرتو ودرمسیر رضایت وخوشحالی تو قدم بردارم .قول می دهم بنده مخلص تو باشم .آن بنده ای باشم که تو دوست داری .من را ای خدای مهربانم یکبار دیگر امتحان کن . قول می دهم هرچیزی که تو به من داده ای اعم از مال ، دانایی ، اخلاق ، لحظه لحظه عمر وهمه هستی که تو به من داده ای وهیچکدام مال خودم نیست ومن بدون نعمتهایی که تو به من داده ای هیچ نیستم هیچ هیچ  پوچ هستم  پوچ پوچ .همه را همه نعمتهای تو را همه را درمسیر رضایت تو قرار می دهم .خدای بزرگ من یکبار دیگر من را امتحان کن . ای خدای قدرتمندمن . ای مسب الاسباب . کمکم کن وحاجتم را بده و مرا یکبار دیگر امتحان کن . درامتحانهای قبلی که همه رفوذه شدم . ولی ای پروردگار من این دفعه امتحانم کن واگر برای تو خالص نبودم همان کاری در حقم بکن که در داستان مائده یاران حضرت عیسی فرمودی . فرمودی اگر بعد از نازل کردن این مائده آسمانی باز هم کافر شوید شما را عذابی بکنم که هیچکدام از بنده هایم را اینگونه عذاب نکرده ام . ای خدای من اگر بعد از برآورده شدن این حاجتم من برای تو تمام اعمال وافکارم را خالص نکردم ودر تمام رفتارو نیاتم رضایت تو را خالصانه در نظر نگرفتم عذابی مرا بکن که هیچ کس را اینگونه عذاب نکردی . خواهش می کنم ای پروردگار مهربان من . ای مهربانترین مهربانان . خواهش می کنم ای خدای آسمانها وزمین کمکم کن . از تو متشکر هستم . از تو ممنونم . از تو ای خدای خودم بی نهایت مرتبه تشکر می کنم . حاجتم را بده وبچه من را کمک کن وبه خواسته اش برسان ومرا خوشحال کن وآرامم کن ومرا امتحان کن . همه پولی که به من دادی در مسیر رضایت تو خرج می کنم .همه مالی که به من دادی در راه رضایت تو خرج می کنم .  ای خدای بزرگ ومهربان من . ای خدای من به تو قول می دهم بیشتر کار می کنم بیشتر زحمت می کشم ودرآمدم را بدون اینکه خودم هیچ نیازی به آن داشته باشم برای رفاه بنده های نیازمند تو خرج می کنم . فقط برای رضایت تو وبرای اینکه از من راضی وخوشحال باشی . حتی اگر هیچ نیازی به درآمد بیشتر نداشته باشم ، چون به تو ای خدای بزرگم مقروض هستم بیشتر تلاش می کنم ، بیشتر کار می کنم . تا درآمد اضافه را به بنده های نیازمند تو خرج کنم . حتی اگر در پول ومال غرق شوم برای نیازمندان کار وفعالیت بیشتر می کنم . بخاطر رضایت تو . به خاطر اینکه تو از من راضی وخوشحال باشی. خواهش می کنم حاجتم را بده . ای خدای مهربان ای مسب الاسباب و ای علت الاعلل همه چیز . ای خدای مهربان من . ای که بی نیاز هستی از من واز همه بنده هایت . بی نیاز هستی از خالصانه بودن من واز همه بنده هایت . حتی ظلم وبدکاریهای من وهمه بنده هایت کوچکترین ضرری به تو نمی رساند حتی اگر همه بنده هایت ظالم وگستاخ وپست باشند . کوچکترین ظلمی به تو نمی رسانند. اگر همه بنده هایت عبادتت کنندهیچ سودی به تو نمی رسد، اگر همه پشت به تو کنندو نافرمانی تورا بکنند کوچکترین نقصی نمی توانند به تو وارد کنند. اما ای خدای مهربان وبخشنده من تو دوست داری بنده هایت در مسیر رضایت تو باشندتا تاامتحانشان کنی .تا دراینصورت به تو دامان زیبا ومهربان تو راه بابند. چون برای معرفت ونزدیک شدن به توباید پاک وخالص بود وگرنه هیچگاه انسان به مقام معرفت وشناخت تو راه پیدا نمی کند. ای خدای بزرگم حاجت مرا بده ای پروردگار مهربان من. ای بهترین بهترین من! 

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,ای ,کنم ,کن ,خدای ,، ,می کنم ,ای خدای ,، ای ,به تو ,من را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دعا porgiotrixcon شیدا 95 ساعت مچی بند چرمی الیزابت و مارگاریتا defotatur Chester's life سنترمارکت Magda's site enalunic quepondgunsmus