محل تبلیغات شما

سلام خدای مهربانم

سلام ای پروردگار مهربان دوجهان ! ای خوب !ای خوبترین !ای دوست داشتنی ترین!

سلام ای پروردگار من!ای خدای من!ای تنهاحقیقت هستی !ای بهترین امیدمن!ای بهترین حامی من!ای بهترین پناهگاه من!

ای عزیزترین من!ای عزیزترین عزیزان من!ای خدای مهربان من!

خدایا تورامی خواهم.فقط تورامی خواهم .تورامی جویم.فقط تورامی جویم .چون توبهترینی،چون توخوبترینی.چون توبی نیازترینی ومن نیازمندترین نیازمندان به تو.من سخت به تو وفقط وفقط به تونیازمندم .همیشه کمکم کردی .همیشه حامی ام بودی .وهمیشه پناهم بودی .همیشه بهم آرامش دادی .همیشه بهم روح وروان دادی .همیشه دوستم بودی وهمیشه بهم توجه کردی .همیشه نگاهت رابه خودم دیدم.همیشه دیدم که برایت مهمم.همین برایم بس است .دید دیگران ونگاه دیگران وآفرین ونفرین آنها اهمیتی ندارد.توبرایم اهمیت داری.

فقط توورضایت ودوستی توبرایم اهمیت دارد .

مرادر پناه خودت بگیر همیشه وهمیشه.دوستم داشته باش همیشه واجازه نده حتی لحظه ای تورافراموش کنم ،حتی لحظه ای.چون دوری ازتوخیلی سخت است .خیلی سخت.فراموشی توخیلی سخت است خیلی.دوستی با دیگران،اگربی توجه به حضور زیبای تووفقط به خاطررضایت آنهاباشدحسرت بدنبال داردوبرای من فایده ای ندارد.من رضایت وحضور تورادر همه چیز ودر دیدن به همه چیز می خواهم .جزء این نمی خواهم .چون بدون توهیچ چیز هیچ ارزشی ندارد وپوچ است وپوک هست وتوخالی .

تورامی خواهم وحضور زیبای تورادر همه چیز ودر همه کس ودر همه زمان  می خواهم.

فقط تو!ای پروردگار زیبا ومهربان وبخشنده ولطیف ورحیم وکریم ودوست داشتنی !ای پروردگار آسمانها وزمین !ای خدای مهربان !فقط تورامی خواهم وفقط ازتوکمک می خواهم .ای بهترین بهترین بهترین من!  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,خواهم ,تورامی ,فقط ,خدای ,چون ,من ای ,تورامی خواهم ,ای بهترین ,ای خدای ,ای پروردگار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت شرکت - ثبت ارزان شرکت derrsemaspo رمضانیه عکس خفن و لو رفته | نیا تو کد آهنگ تهیه برنامه زمان بندی پروژه به همراه کنترل پروژه دانلود و آموزش رایگان مهندسی مکانیک ogoutacpo bajutesu Todd's notes