محل تبلیغات شما

بنام توای پروردگار مهربان عالم

بنام توای آفریدگار قهار وقدرتمندعالم

بنام توای بهترین وخوبترین

بنام توای شنونده ترین شنوندگان، ای بیناترین بینایان

ای داناترین دانایان وای مهربانترین مهربانان

بنام توای قدرتمندترین قدرتمندان، بنام توای بی نیارتزین بینیازان

بنام توای غنی ترین ثروتمندان ، بنام توای ستارالعیوب ، بنام توای توبه پذیرمهربان

بنام توای که زبان وعقل وقدرت ما همه عاجز از بازگویی صفات حسنی توست ،

بنام توای که همیشه حاضر وناظربرمایی

بنام توای خدای مهربان که ما بندگان ابلح ونادان، چگونه جرات می کنیم در حضور توودر برابر دیدگان تو نافرمانی  کنیم؟

بنام توای خدای مهربانی که از رگ گردن به ما نزدیکتری

بنام توکه قدرت در هم شکستن ونابودی نافرمانان وعصیانگران  راداری وباز به آنها محبت می کنی وامان می دهی.

بنام تویا الله ! یا الله! یا الله!

بنام توکه اسم تواینقدر زیباست وتلفظ آن به انسان آرامش می دهد

بنام توکه وقتی می گویم یاالله وصدایت می زنم غرق در آرامش می شوم.بنام تو که بهترین اسم وبهترین کلمه را برای خودت انتخاب کردی . یا الله ! یاالله ! یاالله!

اسمی وکلمه ای که زیباتر از کلمه الله باشد در هیچ کلمه ای وجود ندارد در تلفظ هیچ کلمه ای در همه زبانهای عالم وجود ندارد.انگار تمام عالم وتمام زیباییهای عالم وتمام نعمتهای عالم در این کلمه زیبا (  الله ) جمع شده است. وچه زیباست تلفظ کلمه الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله، الله ، الله ، الله ، الله ، الله ، الله، الله، الله، الله، الله، و.

بنام تو ای خدای عالم .بنام تووشعار زیبای  لااله الاالله !

بنام زیبای تویاالله ! یا الله ! یاالله! یاالله! یاالله! یاالله! دوستت دارم یاالله . فقط تورادارم وچه عروه الوثقی محکمی ، چه تکیه گاه محکمی .چقدر دوستت دارم . عاشقت هستم ای زیباترین وای بهترین وای مهربانترین وای قدرتمندترین وای با عزت ترین وای باشکوه ترین وای دوست داشتنی ترین وای بهترین مونس وبهترین همدم وای بهترین حاضر وناظر وای که همیشه هستی ، همیشه ودر همه حال ودر همه زمان ودر همه مکان ودر همه جا.خدایا مرا هدایت کن با بهترین هدایتی که بندگان صالح ومطیعت راهدایت نمودی .

خدایا مرا مونس وهمدم باش با بهترین حالتی که بهترین وبی نیازترین بندگانت را همدم ومونس بودی .

خدایا دنبال چیزی وکسی نمی گردم .کس من تویی وگمشده من تویی تو .فقط تو با داشتن تو بی نیاز می شوم .بی نیاز از همه کس وهمه چیز .

خدایا در این دنیا مشغله من را کم کن ویا به کلی ازبین ببر تا تمام وقتم وتمام لحظاتم فقط برای توباشد.تمام توجه من وتمام وجود من فقط برای تو باشد.تمام حواس من فقط با تو باشد .ای تنها حقیقت هستی! ای خدای عالم ! 

خدای مهربان من! شر شیطان و نیرنگها وترفندهای او وآدمهای شیطان صفت را از من دورکن وحواس آنها را از من پرت کن تا بکل مرا ووجود مرا فراموش کنند و آنها را به کار دیگر وگرفتاری دیگرغیر ازمن مشغول کن . که من سخت به استجابت این دعا نیازمندم.تا بکل از من قطع امید کنند ومن تمام توجه ام وتمام فکر وذهن ومشغله ام تو باشی تو! ای خدای مهربان عالم ! ای رب العالمین! یا الله !یا الله ! یا الله!یا الله! یاالله!

خدایا دوستت دارم وای خدای مهربانم از تو تشکر میکنم با زبان قاصر والکن ! که نمی توانم از عهده شکرت برآیم ونمی دانم با چه زبانی از تو تشکر نمایم. از توتشکر می کنم به اندازه تک تک برگ درختان عالم! از توتشکر می کنم به اندازه تمام هستی وموجودات آن ! از توتشکر میکنم بی نهایت مرتبه ! از توتشکر می کنم به گونه ای که بندگان مقرب واولیاء وصالحان عالم از تو تشکر نمودند.از توتشکر می کنم  بگونه ای که پیامبران گرامی وبزرگواران از توتشکر نمودند.از توای خدای عالم !

ای پروردگار مهربان هستی! بی نهایت مرتبه از توتشکر می نمایم. ! دوستت دارم وعاشقت هستم بمعنی واقعی کلمه عشق

با تمام تار وپود جسم وروحم که همه راباز خودت به من بنده وبرده ات عطا کردی .یا الله! یاالله! یاالله! یاالله !یاالله ! یاالله!و.        

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

الله ,، ,بنام ,توای ,یاالله ,ای ,الله ، ,، الله ,بنام توای ,یاالله یاالله ,یا الله ,یاالله یاالله یاالله ,الله، الله، الله، ,الله یاالله یاالله ,توای پروردگار مهربان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

kredumthepmo unlelowa riotudefont معلم لینک مطالب من Danny's blog (خدا) (امام حسین) هودینگ NHL Chicago Blackhawks Jerseys in Wholesale Jerseys Outlet. مدیریت بدن