محل تبلیغات شما
بنام خدای عزیز ومهربان خودم
بنام خدای عزیز و مهربان خودم ، بنام تو بنام تو ای پروردگار مهربان من،

ای
عزیزترین من ، ای که فهمیدم از همه برایم بهترهستی ، فهمیدم از همه برایم عزیزتر هستی ،
خدای عزیزم: از همه دنیا برایم محبوبترهستی ، تو بهترینی خدای عزیزم .
تو بهترین بهترینی پروردگار مهربان من
!  دوستت دارم خدای من، خدای مهربان و محبوب من!
معشوق من !ازهمه بهتر و خوبتر و مهربانتر برای من !
 ازهمه دوست داشتنی تر برای من!تو همه چیز منی . تو همه جان منی ، تو همه هستی منی ، تو همه ثروت منی، تو همه سرمایه منی ای خدای آسمانها وزمین !
چه گذشت برمن این مدت و تو چه مهربانیها و چه لطف ها که در حق من نکردی ، که من لیاقت هیچکدام از این لطف و محبتها را نداشتم . شایستگی هیچ کمک و لطفی از طرف تورا نداشتم .
اما ای خدایم ، ای خدای بزرگم تو درحق من لطف و محبتی کردی که باز مثل گذشته از ابتدای خلقتم و ورودم به این دنیا احسانها و محبتهایت به طرف من سرازیر شد .
و این دفعه درواقع اقیانوسی از فضل و لطفت را به من که لیاقتش را نداشتم بخشیدی . خدایا ! خدای عزیزم چگونه ازتو تشکر کنم .
فقط خودت بگو با هیچ زبانی و هیچ عملی از عهده تشکر و سپاس از تو برنمی آیم .
 فقط می گویم الحمدالله الرب العالمین . سپاس . سپاس سپاس.
و باز نیازمند فضل و کرم و لطف و احسان توام . باز گدای درگاه توام ای رب العالمین .
ای خدای آسمانها وزمین و ای خالق هستی .    

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,خدای ,، ,ای ,لطف ,منی ,تو همه ,خدای عزیزم ,، تو ,از همه ,ای خدای ,خدای آسمانها وزمین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شاتل موبایل وبلاگ آموزش نامه brewhaufrutif topsrecornla incethoco پزشکی- متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی زانو فصل ۷ تدریس خصوصی با دانشجو یار برق20شو تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک