محل تبلیغات شما

بنام آفریدگارهستی بخش

بنام خدا ، بنام بهترین من ، بنام پروردگار بخشنده ومهربان

تو ای خدای عالم ، دوستت دارم تو جان من و روح من و همه هستی منی

تو جان وروح وهمه هستی کل جهانی ، تو آفریدگار و مالک کل جهانی

تو خدای آسمانها و کهکشانها وکل کائنات و زمینی

دوستت دارم ای همه هستی ، ای تنها حقیقت هستی ، ای خدای عالم ، ای خدای مهربان عالم

ای که واقعاً هیچ معبودی جزء تو نیست 

ای که هیچ کسی وهیچ چیزی بهتر از تو وبودن باتو وهمراه بودن با تو وهمسفر وهمنشین وهمکلام بودن باتو نیست

ای که هیچ اندیشه ای بهتر از اندیشیدن به تو وعشق به تو ومحبت به تو نیست ، دوستت دارم ای پروردگار مهربان من ومن هرچیزی که نیاز داشته باشم فقط وفقط از تو می خواهم وتو وتنها تو قادر به انجام هرکاری هستی

پس ای خدای قادر هستی از تو می خواهم نیازم را که نیاز به ثمر رسیدن بچه هایم است را ازتو می خواهم فقط از تو می خواهم و من ازتو می خواهم این حاجت مهم مرا برآورده نمایی که می دانم قادر به انجام آن به راحتی هستی وبرای توانجام آن به آسانی وبسیار سهل است ای خدای مقتدر و مهربان .ای که مالک همه چیزی .ای که مهربانتر از همه هستی . از تو خواهش می کنم بحق اسم اعظم اعز اجل اکرمت یا ذوالجلال وجبروت ای ارحم الراحمین از تو می خواهم که این حاجت مرا برآورده نمایی که سخت به برآورده شدن آن نیاز دارم که برایم از همه چیز مهمتر شده است ای مهربانترین مهربانان عالم .  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,ای ,، ,هستی ,خواهم ,خدای ,از تو ,می خواهم ,ای خدای ,تو می ,به تو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gagudapli moonriverteam ツ منـــــو خواهــ ـــر دوقلومـــ ツ گیتا وب سایبری منتظران . lignaridi پوسته راینبو clereflema بازار خرید ساعت مچی ارزان