محل تبلیغات شما

بنام خدای رحمان ورحیم

بنام پروردگار مهربان خودم

بنام خداوندعزیز ومهربانم

بنام خدای خودم ، مهربان ترین وبهترینم ،

توخدای من! عزیزمن ! پروردگار من! فرمانفرمای من!  وهمه چیزمن!

من ای پروردگارم جزء توهیچ چیزی ندارم ! حقیقتاً همه دارایی وافتخار من تویی!همه اعتبار وارزش من فقط به داشتن توست! ای پروردگار من!

توای همه شکوه و کمال ! ای همه جمال وجلال! ای همه عظمت وبزرگی!

ای همه قداست وپاکی! ای همه عزت وقدرت ! ای همه رحمان ورحیم !

ای همه مهربانی وسخاء ! ای همه دانایی وتوانایی!

ای خدای مهربان وعزیزمن! دوستت دارم .تومرا میبینی ومن همیشه و هرزمان در حضور مهربان توهستم ودوستت دارم وعاشقتم

ای خدای خوب من! به عزتت قسم جزء توهیچ کس راندارم ونمی خواهم داشته باشم .توهمه تکیه گاه منی وچه تکیه گاه محکم وقدرتمندی دارم .توهمه افتخار منی ! وچه افتخاربزرگی دارم.خدایا باتوآرام می گیرم وبدون تو دنیا وزندگی کردن خیلی برایم سخت می شود.بدون تو زندگی کردن مثل جان کندن می شود وخیلی دردناک واذیت کننده ومشکلات وکلافهاوگره های زندگی مرابه زانودرمی آورد وبا تو ای پروردگار بزرگم ! ای مهربانترین وبهترینم ! باتوکوههای مشکلات همه پودر می شود وازبین میرودوزندگی به راحتی آب خوردن آسان میشودولذت بخش وزیبا .انگار همه چیز همان حالتی می شود که خود آدم می خواد واوضاع به دلخواه انسان می گذرد.وچه خوب .

خدای خوب من! پروردگار مهربان من! من راهیچ وقت تنها نگذار ، خواهش می کنم هیچ وقت .حتی لحظه ای مرا تنها باخودم واین آدمها واین دنیا نگذار.من به توای مالک همه چیز ! ای مسلط به همه چیز! سخت نیازمندم.من به تو محتاجم ای پروردگارمهربان من!

ای خدای من! با تو ودرکنار توکه هستم از همه چیز خودم راقدرتمندتر می بینم وبدون تو وبدون حضور تو خودم رااز همه چیز کمتر می بینم ! پس ای خدای مهربان من ! همیشه بامن باش ومن راتنها نگذار.حتی اگر من نفهمیدم وتورا فراموش کردم .خدای من ! مرا بیادخودت بیاور .که سخت محتاج انس باتو وراز ونیاز باتوهستم.سخت نیازمند گفتگوی باتوهستم .واین تنهانیاز من در این عالم است.

دوستت دارم ای پروردگار مهربان من! ای قدوس وسبوح ! یا الله! یاالله ! یاالله!  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,خدای ,تو ,مهربان ,پروردگار ,بنام ,ای همه ,همه چیز ,ای خدای ,می شود ,ای پروردگار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

| طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت حرفه ای | بهینه سازی سایت | طراحی | سئو | طراحی سایت بازرگانی | hadelonglea قیمت روز زعفران Dana's game مرز های سکوت Jessica's game Choose the Best Wholesale NHL Arizona Coyotes Jerseys. ادید مرجع دانلود بازی اندروید در ایران Mildred's info 孤單的鳥巢