محل تبلیغات شما
بنام تو ، تو ای آفریننده آسمانها وزمین
تو ای مالک کل هستی
تو ای آفریننده ومالک کائنات
تو ای آفریننده ومالک من و همه
بنام تو ای خدا یا الله
بنام تو ای خدا ، ای خدا ی همه ، ای خدای مهربان!
بنام تو ای خدا که اینهمه خوب هستی
بنام تو و فقط بنام تو، فقط و فقط بنام تو و با یاد تنها تو و فقط برای تو زندگی می کنم
تو خیلی خوبی خدا جانم ، فقط تو خوبی خدا جان ، هیچ کس را نه بهتر از تو دیدم ، نه خوبتر و مهربانتر و ببخشید که با زبان آدمیزادحرف میزنم نه آدمتر از تو دیدم .
هیچ کس رو بی عیب و نقص ندیدم جز تو . واقعا که سبحان الله مخصوص فقط توست خداجانم . فقط تو سبوح وقدوس هستی!نه هیچ آدم و نه هیچ بنی بشری! این کلمات تسبیحات اربعه خدا جانم فقط تولیاقتش رو داری که برای بزرگداشت تو بگوییم .
سبحان الله والحمدلله ولا اله الاالله والله اکبر . هزاران بار و بینهایت بار باید این کلمات که عین حق وحقیقت هست رو باید تکرار کرد که خدا جانم فقط مخصوص توهست و ما آدمهای ضعیف و نیازمند تو باید فقط برای تو ودرپیشگاه بزرگ و کبریایی تو بارها وبارها به زبان بیاوریم و با سلول سلول وجودمان وروحمان آنرا هی تکرار کنییم و در دنیای بعد هم  ، درمرحله بعد از این دنیا هم هی به زبان بیاوریم و تکرار کنیم و بارها وبارها شهادت بدهیم که خدایا هیچ کس و هیچ چیزرا جز تو معبود خود قرارنمی دهیم ورضایت هیچ چیز را به رضایت تو ترجیح نخواهیم داد. تنها تو پاک ومنزه از هراشکال و ایراد هستی و حمد وستایش تنها مخصوص توست وتنها توبرتر از آن هستی که وصف شوی ای خدای رحمان ورحیم . ای مهربانترین مهربانان ای رب العالمین ! چون خدا جان هیچ کس لیاقت نداره که من رضایت او رو به رضایت تو ترجیح بدهم چون فقط تو بی عیب و نقص هستی و قدوسی و سبوحی تنها مختص ذات مقدس تو هست و من و دیگران پر از نقص و اشکالات و کاستیها هستیم.  یا ارحم الراحمین . ای خدای آسمانها وزمین ! ای مهربانترین مهربانان . خدایا دوستت دارم و تورا می پرستم و عاشق تو هستم و می خواهم به جرات بگویم من میخواهم مثل یک ربات که اختیاری از خودش نداره در دستان زیبا ومهربان توباشم و تو ای خدای من هرمدل که خودت میخواهی مرا بچرخان و فقط به من دستور بده که چه بکنم ای پروردگار مهربان آسمانها وزمین، من می خواهم تسلیم محض در پیشگاه زیبا و مهربان تو باشم ! ای خدای عالمیان! فقط مرا بپذیر، ای مهربانترین مهربانان ! یاالله!یاالله !یاالله!   

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,ای ,فقط ,خدا ,، ,بنام ,تو ای ,بنام تو ,ای خدای ,و فقط ,ای خدا ,آفریننده آسمانها وزمین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اولین فروشگاه اینترنتی در ایران سی ان سی CNC فروش محصولات دیجی کالا پارس 09035059158 رنگارنگ : همه چیز را در یک بلاگ دنبال کنید نمایندگی ام دی اف زنجان .:دلها به یاد خدا آرام میگیرد:. تامین سرمایه و وام فوری موبایل سیم تل Judie's info وب لژیون همسفر اعظم امینی prodmenttelti