محل تبلیغات شما

بنام خداوند بخشنده ومهربان

بنام خداوندی که روح وروانم هستی

بنام خداوندی که تمام ثروت منی

بنام توای آفریننده آسمانها وزمین

ای خالق کل هستی ، ای مدیرومدبر کل کائنات

ای خدای مهربان من ! ای پروردگار هستی بخش

ای خدا ی مهربانم دوستت دارم !

دوستت دارم ومی پرستمت !

من راببخش. من راببخش.  بخاطرلحظاتی که به یادت نبودم

من راببخش بخاطر ناسپاسی ام .من راببخش بخاطر اینهمه نیازی که به تودارم وباز توجهم به تونیست

من راببخش بخاطر توجهم به چیزها وکسانی است که هیچ به دردم نخوردند.برایم در مواقع نیازم کاری نکردندبا اینکه اینقدر به دردشان خورده بودم.

من راببخش بخاطر اینهمه کمکی که به من کردی وهیچی ازم نخواستی .چون در واقع تونیازی به من نداری . اصلا ای پروردگار هستی نیازی به هیچ کسی و یا هیچ چیزی نداری .

الله الصمد، الله الصمد، الله الصمد

خدایا! خدای عزیزم ! من راببخش بخاطر اینهمه نیازی که به درگاهت دارم و تو برایم براحتی انجام می دهی و من ناسپاس فراموشت می کنم . تازه برای رضایت تو هم کار شاقی نکردم. در حالی که حق وانصاف این است در مقابل اینهمه کاری که برایم انجام دادی ، من هم برای رضایت وخشنودی تو قدمی بردارم . مرا ببخش ، مرا ببخش خدای مهربانم ! خدای بی نیاز من ! تو نیازی به هیچ کار من نداری ولی دوست داری رفتاری انجام دهم که مطابق میل تو باشد . تو ای پروردگارم چیزهایی که می خواهی همه برای نیاز بندگانت است .

تو ای پروردگارم دوست داری از طرف من هیچ ظلمی به هیچ کسی از مخلوقاتت نرسد . من همینجا این قول را به ساحت بزرگ ومهربان تو می دهم .

تو ای پروردگارم ! دوست داری من همه بندگانی که مرا اذیت کردند ببخشم .من برای رضایت تو این کاررا می کنم . همه را بخشیدم از ته قلبم فقط بخاطر رضایت تو وخشنودی تو.

تودوست داری من تا جایی که درتوانم است به بنده هایت کمک کنم . من همینجا این قول را به تو می دهم ای پروردگارم که از هرنوع کمک در حق هیچ کدام از مخلوقاتت بخاطر خشنودی ورضایت تو دریغ نخواهم کرد . بخاطر نیازهای بیشماری که به تو دارم . بخاطر حاجتها وخواسته های بی حدواندازه ایی که به تو دارم . در عوض اگر من اونی باشم که تو می خواهی ، می دانم کمکم می کنی وبه دادم می رسی و مرا تنها نمی گذاری ومرا دوست خواهی داشت .

ای خدای مهربان ! ای مهربان ترین مهربانان!

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,ای ,بخاطر ,راببخش ,خدای ,اینهمه ,من راببخش ,که به ,راببخش بخاطر ,ای پروردگارم ,تو می ,راببخش بخاطر اینهمه ,بخاطر اینهمه نیازی ,بنام خداوند بخشنده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Choose the Best Boston Bruins Jerseys, NHL Online Store Cheap Offer. فایل کده دانشگاهی ایران آباد و سربلند سلام این وبلاگ زیر مجموعه نقش برتر است آدرس سایت اصلی nbpars.ir شماره تماس 09128380245 برای خرید هر محصول روی لینک آن کلیک و پس از پرداخت بلافاصله دانل مهدی موعود tomcalanpay گفتگویی با خویشتن trigesnitko curlighcompdar وبلاگ نمایندگی پرستار