محل تبلیغات شما

بنام خدای بزرگ ومهربانم

بنام توای پروردگار عزیز وخوبم ، بنام توای بهترین ومحبوبترین من

بنام توای خدایی که جزء توکسی ندارم ونمی خواهم داشته باشم

بنام توای خدای عالم ، ای آفریدگار مهربان جهان ، که من از همه آفریده هاواز همه مخلوقاتت به تومحتاجترم ، از همه بندگانت به تونیازمندترم ، از همه آنچه که آفریدی به تووبه کمک به تونیازمندترم.

توای خدای عالم ، ای الله، ای مهربانترین ، ای بهترین وای با شکوهترین وای با عظمت ترین وای بی نیازترین وای قدرتمندترین وای اکمل کاملترین ها، ای پروردگار هستی ، ای تنها حقیقت هستی ، ای ایزد منان ، ای آغاز وپایان همه چیز، ای خدای هستی ، من ! من نیازمندبه تو سخت محتاجم وبدون تو حقیر وبدبخت وناقص وتو تمام نیازهای مرا پاسخ می دهی .وتو برای من کافی هستی.

من تورا وفقط تورا می خواهم .من تنها وتنها به تو محتاجم .توای پروردگار عالم برای من کافی هستی .دوستت دارم وبا تمام وجودم به تو نیازمندومحتاجم وتورا با تمام وجودم می پرستم وفقط تورا می پرستم .ای خدای هستی ! ای قادر متعال ! وای پروردگار عالم .ای مهربانترین وای بهترین وای خوبترین وای عزیزترین ! توبرای من کافی هستی.

من از همه عالم ومخلوقاتش به تو محتاجترم. دوستت دارم وفقط تورا وآنچه تودوست داری را دوست دارم ومی پسندم.

به توقول می دهم تاآنجا که درتوانم است آنی باشم که تو می خواهی ومی پسندی، ای پروردگار مهربان من!

ای تنها حقیقت هستی! ای خدای عالم ، چقدر زیبا مرا آموزش می دهی ، چقدر ظریفانه وصحیح به من زندگی کردن را وارتباط با مردم را می آموزی.

ای خدای مهربان من! به من آموختی همه بنده هایت از من بهترند.از من خوبترند. واز من به تو نزدیکتر وصالحتر .

من فهمیدم خیلی از کسانی که آنهارا بد می دیدم از من به مراتب به تو نزدیکترند، عزیزترند، ومن خیلی از آنها عقبترم.

من ! فهمیدم از همه بنده هایت ، از همه آفریده هایت ، ایمانم ضعیفتراست.من فقط تصور می کردم ایمانم قوی است .وگرنه چرا با یک بیماری کوچک ، اینقدر استرس واضطراب ونگرانی را درخودم ببینم.چرا اینقدر از مرگ بترسم .

خدای من! پروردگار مهربان من! من فهمیدم از همه ضعیفتر هستم .از همه آنهایی که من ادعا می کنم از آنها بهترم ، وفکر می کردم از همه آنها  پیش تو عزیزترم .من از همه آنها ، از همه بنده هایت ، از همه آدمهای اطرافم واز همه آنهایی که من فکر می کردم گناهکاروبد وبد وبد  هستند از همه آنها ضعیفترم .تونسبت به همه آنها به من لطف بیشتری کردی، امکانات بیشتری دادی .خدای من ! از همه آنها به من تعمتهای بیشتری دادی ، وآنوقت خودم را با این همه لطف ونعمت با آنها مقایسه می کنم وتازه در دل به خود آفرین وبه آنها اخ می گویم .اما ای خدای بزرگم فهمیدم ! من فهمیدم از سگ مریض وپیر وفرتوتی که حضرت موسی برای تو می خواست بیاورد ونیمه راه پشیمان شدو گفت این حیوان شاید پیش خدا بهتراز من باشدو آن را رها کرد وبا دستان خالی نزد تو ودر آن وادی مقدس طور آمدوگفت ای پروردگارم هیچ کس را بدتر از خود وضعیف تر از خود وخوارتر از خودندیدم که بیاورم .وتوفرمودی ای موسی! حقا که پیامبری  برازنده توست.

خدای من ! من هم حتی یک نفر را در این دنیا بدتر از خود وخوارتر از خود ونیازمندتر از خود نمی شناسم . از همه بنده هایت به تو محتاجترم واز همه بنده هایت ضعیفتر وخوارتر هستم وشاید از همه آنها پیش تو ونزد تو خوارتر وبدتر وحقیرتر باشم .وشاید همه آنها ، همه وهمه از من در نزد تو عزیزتر وخوبتر ومقدستر وپاکتر باشند. خدایا قضاوت تو مثل ما نیست .براساس امکاناتی که به آدمها دادی وبراساس آنجه که خود بدست آوردند از آنها توقع داری  وبا این حساب با این همه نعمتها وامکانات زیادی که به من دادی ، من خودم کاری نکردم وزحمتی نکشیدم .از همان ابتدای بچگی در دامان مادری که جزء سجده در مقابل تو وخوبی وانسانیت کاری نکرد ، بودم .خدایا مرا واین خیال باطل مرا ببخش و عذرم را بپذیر .

ای پروردگارم ! به تو قول می دهم به همه بندگانت به دیده احترام وبه دیده عزت وشکوه وتوانمندی وپاکی وصالحی بنگرم  و همه آنها را از خودم خوبتر ببینم. دیگر هیچ کس را گناهکار نمی بینم و با کسی از بنده هایت کاری ندارم .به تو ای پروردگار مهربانم قول می دهم. دوستت دارم و می دانم همه بنده هایت را دوست داری . و می دانم من هم باید همه دوستدارانت را وهمه بنده هایت را که توعاشق همه آنها هستی دوست داشته باشم.ومن هم این قول رابه تومی دهم با تمام وجودم.

دوستت دارم ای پروردگار مهربان مردم ، ای آفریننده بخشنده ومهربان هستی.ای خدای عالم.

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

، ,ای ,تو ,خدای ,هستی ,هایت ,از همه ,بنده هایت ,به تو ,همه آنها ,همه بنده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها خدمات استحصال فلزات گرانبها دانش روز سوالات املا-انشا و املای هفتم نوبت اول 95 bunbovicen سرزمین خوبی ها پاشنه بلند James's notes Edward's receptions اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها