محل تبلیغات شما

بنام پروردگار هستی بخش

بنام توای خدای عالم

خداجان از این آدمهایی که آفریدی متعجب نیستی ، من که بسیار متعجب وشگفت زده ام.

نمی دانم این استنباطم درست است یا نه؟ بنظرم می آید که آدمها دو گونه اند یا ظالم یا مظلوم .آدم ظالم ، وجدان وانصاف را درنظر نمی گیرد وبرایش حساب کتاب خدا اهمیتی ندارد و کم کم بعداز مدتی حق مردم را خوردن ووجدان را سرکوب کردن به جایی می رسد که دیگر خدایا تورا هم منکر می شود وبقول بزرگی علت انجام گناه بزرگ انکار خدا وقیامت است 

خدای من این آدمهای بی خودوبی همه چیز بعداز مدتی بی وجدانی عمل کردن وظلم کردن صاحب همه چیز که دنبالش هستند می شوند چه پول چه پست ومقام ، چه هر منفعت دیگر که بخاطر آن ظلم می کنند می رسند. وبقول این دنیایی ها صاحب همه جیز می شوند و می گویند از زرنگی وتلاش وتوانمندی شان است. درحالی که فقط وفقط بخاطر ظلم ودیگری را پله ترقی خود قراردادن وله کردن او زیر پا و بی وجدانی محض به آن رسیده اند. از طرفی آدم مظلوم فقط وفقط بخاطر خیلی از ملاحظاتی که در زندگی درنظر می گیردواز خدا می ترسدو وجدان را درنظر می گیرد هر کاری را نمی تواند چشمانش را ببندد وانجام دهد. به همین دلیل در کارش جلو نمی رودو به خیلی از این چیزها که دراین دنیا منزلت وموفقیت تلقی می شود نمی رسد ومیگویند از عدم توانمندی اوست . خدای من خودت سررشته این دنیای بی خود ما را دردست بگیر واجازه نده این آدمهای پست ولعین به همه جا برسند.برای بنده خوب خدا بودن باید هزینه بپردازی وهزینه اش رعایت ملاحظاتی است که باید وباید در انجام همه کار رضایت خدا ووجدان وانصاف و منطق وعقل را درنظر بگیری وگرنه در گروه ظالمان ودر گروه کسانی که منکر وجود خدا وقیامت هستند قرارمی گیری.

خدای من کمکم کن همیشه وهمیشه تا زنده هستم فقط وفقط تورا ببینم وبرای رسیدن این آخور پست وکثیف دنیا چشمان وجدانم را که تو به من وهمه انسانها هدیه کرده ای نبندم.

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

خدا ,نمی ,درنظر ,پست ,بی ,، ,فقط وفقط ,خیلی از ,بعداز مدتی ,این آدمهای ,همه چیز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

conslucoges Courtney's receptions Beverly's receptions هک مدرسه ی خودمان وقتی 12سالم بود vepasubel mireslairdir1984 swagpovmavi فروشگاه دانشجویی عبد مارکت نقد و تحلیل فیلم