محل تبلیغات شما

بنام پروردگار مهربان وباعظمت خودم!

بنام بهترین وخوبترین من!

بنام بهترین معبود وبهترین معشوق من!

بنام تنهاترین معبودوتنهاترین معشوق من!

بنام توای خدای باشکوه وباجبروت من!

بنام توای تنهاترین حامی من!

بنام توای قدرتمندترین حامی وپشتیبان من!

بنام تو! تو که درزندگی من فقط مدیون توهستم !تو! ای پروردگار مهربان من!

ای خدای من! ای همه کس من! ای همه امیدوآرزوی من! ای تنها قدرت درهستی ! ای تنها حقیقت هستی!

ای که همه امور تنها به امر توجریان می یابد!ای که تنها موثر درجهان توهستی ! تو!ای پروردگار مهربان عالم!

ای خدای هستی! ای آفریدگار هستی!ای قدرت مطلق در کائنات وای خالق ومالک کائنات ! ای مالک جهان وای آفریننده جهان! ای مهربانترین مهربانان عالم! ای منصفترین موجود عالم وای بامحبت ترین وای کریمترین موجودعالم ! ای قدرت مطلق! ای پروردگار مهربان من! وای نزدیکترین به من! ای که از همه کس به تواحساس نزدیکی بیشتر می کنم وتورا بهتر ونزدیکتر وصمیمی تر از همه  می بینم .تورا مهربانتروبزرگوارتر ومفیدتر از همه وهمه دیدم .از همه ، ازهمه عالم تورابهتر دیدم .

ای خدای بزرگور وباشکوه من ! به تواز همه احساس نزدیکی بیشتر می کنم .واز همه به تومحتاجترم واز همه به نزدیکی وصمیمیت باتونیازمندتر!

فقط به تونیازمندم وتوبرای من کافی هستی وتوبرایم لازم هستی ووجودتو برایم واجب ومن به تووفقط به تومحتاج هستم .چقدر به بودن باتونیازمندم.وچقدر به هرلحظه بودن با تو وهمراهی باتو محتاج .

خدای مهربانم! پروردگار قدرتمندوجبار وبی نیاز من! آفریدگار باشکوه وباجبروت من! اگر من نباشم ،توآفریده های بیشمار دیگر داری که تورا وفقط تو را بخواهندوبپرستند، هرچندکه به پرستش هیچ کس نیازی نداری ، اما من ، من چی؟اگر من تورانداشته باشم ، من تهی از همه عزتها وعظمت ها وقدرتها می شوم .وپر از همه نیازمندیها واحتیاجها وکمبودها ومشکلات وغمها وگرفتاریها واینهمه آدمی که درنده تر از همه درندگان حیوانی هستند،

خدای من ! بیبین که چقدر محتاج ونیازمندتوام ! جدای از همه اینهابه محبت تو ومهربانیهای تووهمنشینی باتو وهمراهی باتو وگفتگو باتو ای پروردگار مهربان وقهار عالم نیازمندم!همصحبتی باتو به من آرامشی سرشار از همه شادیها وقدرتها وداشتنها می دهد. دوستت دارم ! ای همه کس من! ای خدای من! محتاج نگاه وتوجه ولطف وکرم ورحمت ومهربانیهای توهستم ودوستت دارم ومی پرستمت ! تنها تورا  می پرستم وتنها در ذهن وروح واندیشه وفکر ونگاه من تویی ! ای خدای مهربان دوعالم .ای رب العالمین !یا الله ! یا الله! یاالله!عاشق توام وهمه چیز وکس من تویی ! یا الله! توجان وروح من! تو خدای من! توقدرتمندترین موجودهستی! توتنها خالق وتنها مالک کل کائنات ! توتنها حقیقت هستی ! 

بسم الله الرحمان الرحیم!قل هواالله احد!الله الصمد!لم یلدولم یولد!ولم یکن لهوکفواحد!بنام خداوندبخشنده مهربان! بگواوست خدایی یگانه !خدایی بی نیاز!از پدر ومادری خلق نشده وهیچ فرزندی ندارد!وهیچ کس ، هیچ کس مثل وماننداونیست .     

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,بنام ,مهربان ,خدای ,پروردگار ,تو ,از همه ,من بنام ,من ای ,پروردگار مهربان ,ای پروردگار ,پروردگار مهربان وباعظمت ,بنام پروردگار مهربان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آوا موزیک مهندسی نفت ashora-alirezagolrangian ثبت فوری شرکت - ثبت برند فارسی اخبار فناوری و تکنولوژی payrebavan Sebrina's life wwithrannesea crisingoodro بیت ایران کوین | BitIranCoin