محل تبلیغات شما

خدای مهربان من سلام

پروردگار مهربان من سلام 

دوستت دارم پروردگار من ، خدای مهربان من دوستت دارم ، آفریننده من ، خالق قدرتمند من دوستت دارم .

تو خدای مهربان من ، جان من ، روح من، همه هستی من ، همه سرمایه من وتنها سرمایه منی، وچه سرمایه گرانقدری، وچه سرمایه ای بالاتر از تو با همه قدرت وشوکت وشکوه وجلال وجبروتت وخوشا به حال من با این سرمایه عظیم ، داشتن تو وبودن باتو وهمنشین بودن باتو وهمراه وهمکلام وهمسفر بودن با تو در همه لحظات وهمه ثانیه های زندگی . وای خدای بزرگ توچه ثروت بزرگی به همه ما انسانها بدون استثناء ، همه انسانها عطا کرده ای وخوشا بحال انسانی که این سرمایه را بشناسد وقدر بداند واز آن استفاده نماید.

ای خدای عالم ، دوستت دارم ومی خواهم همیشه وهمیشه مطیع توباشم ، فقط تو ونه هیچ کس دیگر ، تسلیم تو باشم فقط تو ، در خدمت توباشم هرچندکه هیچ نیازی به من نداری ونه بزرگتر و نه قدرتر از من  نداری .ولی من ،من دوست دارم مطیع فقط تو باشم. می خواهم به هر نحوی که شده تورا خوشحال نمایم .می خواهم تورا راضی نمایم .می خواهم از من راضی باشی ودوستم داشته باشی. کمکم کن همیشه با تو وهمراه توباشم.  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

، ,تو ,خدای ,سرمایه ,مهربان ,خواهم ,مهربان من ,من ، ,خدای مهربان ,دوستت دارم ,فقط تو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسیم حیات اشعار شاعران بزرگ ایران ثبت شرکت - ثبت لوگو تریبون آزاد ابومسلمی ها James's blog chromnulipo ئابا ژیار Cheap MLB Tampa Bay Rays Jerseys New Styles on Sale at Discount Price. همسفران نمایندگی پاکدشت . . . . پیامبران الهی . . . .