محل تبلیغات شما
بنام خدا ی عزیز ومهربانم
بنام پروردگار حی وحاضر
بنام توای خدای من!ای خدای مهربان من!ای همه هستی و همه وجود من!
بنام توای خدا یاالله یا الله یاالله! ای همه خوبی و لطف ومهربانی و احسان ! ای همه تکیه گاه من! ای خدا !ای خدای مهربان من!دوستت دارم !ای پروردگارمن!ای همه جان وروح وهستی من! خدا جانم دوستت دارم و فقط تورا می پرستم!فقط تو را قبول دارم !فقط تورا بزرگ و با جلال و جبروت می بینم!فقط تورا باشکوه میبینم !کبریایی و عزت و عظمت و ابهت فقط مخصوص تواست فقط تو صاحب عظمت و شکوه و قدرت هستی و هرشخصی یا چیزی که ارتباط با تو داشته باشد . خدا جانم! من فقط باتو آرامش میگیرم . احساس می کنم فقط تو کمکم کردی و اگه دیگری کاری برایم کرد همه با دستورات اکید ذات پاک تو بوده است . پس من باید تا چه اندازه از تو تشکر کنم؟تا چه اندازه سپاسگزاری کنم تا حدی که به اندازه یک اپسیلون از سپاس و تشکری که حق توست رو ادا کرده باشم . خدا جانم !اعتراف می کنم که از عهده شکر و سپاسگزاری ذره ای از لطف و احسان و فضل و بخششی که برایم انجام دادی نمی توانم برآیم.
 خدا جانم! من اصلا دوست دارم فقط وفقط با تو حرف بزنم فقط تورا احساس کنم . فقط توجه به تو کنم راستش فقط تورا دوست داشته باشم . و تنها اونهایی که تو وذات مقدس تودستور می دهد. که میدانم ای که عظمت و شکوه و احترام مخصوص توست می دانم که تو به من دستور میدهی همه انسانها و مخلوقاتت را حتی ظالمان را دوست داشته باشم و نظر لطف و احسان و احترام و مهربانی با همه آنها داشته باشم و چشم!به روی چشم هرچه که توبخواهی ای پروردگار مهربان من که فقط تورا دوست دارم و آنچه که تو دوست داشته باشی را فقط برای رضایت و خشنودی تو دوست دارم و گوش بفرمان هرچه که تو بخواهی ای آفریدگار مهربان من! وقتی در کوه طور به پیامبرت تنها انسانی که کلیم الله بود فرمودی انا الله ، انا ربک ،انا الله العزیز والحکیم ! چه ابهتی داشت و خوش بحال آن پیامبر برگزیده خدا . خدای مهربان من !ای که همه درید قدرت نامتناهی توست . ای خدای من که ملکوت و حکم همه چیز و همه کس در ید قدرت توست! یا قدوس! یا قدوس! یا قدوس! من عاشق توام .مرا بپذیرو مرا خالص برای خودت کن. همانطور که مقربان درگاه پرچبروت وکبریایی ات را پذیرفتی! فدخلی فی عبادی!مرا هم جزءبندگان خودت قراربده .بنده ای که واقعا بنده وبرده و مطیع فرمان توباشد ودرمقابل هیچ احدالناسی وهیچ چیزی سرخم نکن . یا ارحم الراحمین!       

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,فقط ,تو ,خدا ,تورا ,دوست ,فقط تورا ,مهربان من ,ای همه ,که تو ,من ای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار برنامه نویسی پی ال سی PLC acacusac tenpardvescie تورک ال سنسور فشار هاگلر ساخت شرکت آلمان •.❤ مهم دوست داشتنه ❤.• فروش تکی و عمده لباس زنانه خرید اسپینر فیجت بلوتوثی ارزان قیمت چراغ دار فندکی شارزی فلزی اسپیکر دار امیرحسین مرجانی صلاة آدینه ی تویسرکان