محل تبلیغات شما

بنام خدای آسمانها وزمین

بنام پروردگاری که بهترین وخوبترین است

بنام تو ای خدای عالم ، ای پروردگار هستی

ای که از همه بهتر ومهربانترو غنی تر وبی نیاز تر هستی

ای خدایی که دوست داشتنی تر از همه هستی

ای خدایی که آدم از داشتن تو و دوست داشتن تو سیر نمی شود، بی نیاز نمی شود، عشق تو ای پروردگار مهربان من ، تمامی ندارد.عشق تو ونیاز به داشتن تو انتها ندارد ، محدودیت هم ندارد. 

خدایا ! تو چقدر دوست داشتنی هستی ، چقدر مهربان وچقدر بی نیاز از همه ما آدمها هستی ،

خدایا ! چرا اینقدر در وجود خودم به تو احساس نیاز دارم !

خدایا ! خدای مهربان من! دنبالت هستم ومی خواهم فقط وفقط باتو باشم .می خواهم همیشه وهمیشه فقط وفقط باتو هم کلام وهم صحبت شوم.

می خواهم فقط باتو همنشین باشم .مرا ببخش ، پروردگارمهربان وبی همتا! مرا ببخش ای همه حقیقت عالم ! مرا ببخش ای تنها حقیقت وتنها وجود در هستی ! از اینگونه حرف زدن واین روش حرف زدن مرا ببخش ،اینگونه حرف زدنی، آن هم با تو که با کل موجودات وکل هستی تفاوت داری،

خدای من ، پروردگار من ! به تو محتاجم ، به تو سخت محتاجم ، برای همه چیزبه تو نیاز مندم.

از کدام نیازم به تو ای همه قدرت در هستی ،ای خدایم بگویم .از اینکه فقط باتو ودرکنار تو آرام می گیرم .از اینکه خودت می دانی وشاهدی فقط دلم با صحبت کردن با توآرام وقرار می گیرد . از اینکه از اینکه به یادت باشم واحساس می کنم پیش منی ومرا ای باجبروت وخدای باشکوه عالم ، نوازش می کنی ودوستم داری .چه لحظات زیبایی . زیرا که فقط تو بی نیازی وفقط تو بی عیب و بی نقصی. فقط تو سبو ح وقدوس هستی . فقط تو غنی هستی ودیگران ودیگر چیزها همه وهمه نیاز مند تو.

از اینکه برای سلامتی بدنم به در گاه تومی آیم ودرخواست کمک ویاری می کنم . برای سلامتی ای که خودت به من داده بودی ومن خودم با اعمال ورفتار نادرستم آن را دچار نقص وبیماری کردم . حال آمده ام ودوباره به تو ای خدای مهربان وای مهربانترین مهربانان ! التماس می کنم که یکبار دیگر به من آن سلامتی را که داده بودی وخودم خراب کردم به من عطا کن وتو ای خوبترین وای بهترین . ای خدای باشکوه عالم وای باجبروت وقدرتمند به من دوباره سلامتی عطا می کنی و دوباره ودوباره . از این تشکر می کنم . تشکری که زبانم قاصر وعاجز از ادای آن است. الحمد الله رب العالمین .الرحمن الرحیم . 

خدایم ، خدایم مهربانم ! هیچ کس بهتر از تو نیافتم که در کنار او آرام بگیرم .هیچ کس بهتر از تو نیافتم که وقتم را با او بگذرانم .

هیچ کس بهتر از تو نیافتم که از او تشکرکنم وسپاس گذار باشم .

هیچ کس از تو بهتر نیافتم که از او تمجید وتعریف کنم واورا بزرگ وبزرگ بدانم .سبح اسم ربک الاعلی .

خدایم ، خدای خوبم . ای بهترینم .ای عزیزترینم ! هیچ کس را بهتر ازتو نیافتم که به او بگویم به تو نیازمندم ، نیازمند، نیازمندومحتاج ، خدایم! من گدای در خانه تو هستم . فقط تو، من به هیچ کس وهیچ چیز جزء تو نیازمند نیستم . از همه مردم واز همه امور بی نیازم .بی نیاز ، اما بخدا! ای پروردگارم ! ای آفریننده من! به عزتت قسم ! به بزرگی وجلالت قسم ! به خداوندگاریت قسم ! سخت به تو محتاجم ، سخت به تو نیازمندم .سخت به تو علاقمندم ! گدای خانه توام . من ، بنده توام وبرای کوچکترین کاری وبرای جزءترین چیزی محتاجت هستم . خودت فرمودی حتی بند کفش خودتان را از من بخواهید . من از کوچکترین خواسته ام تا بزرگترین خواسته ام را فقط از تو می خواهم .من تو را دارم ، چه غم دارم .

خدایم تو همه چیز به من دادی ، همه چیز به من در بهترین شکل عطا کردی .من از تو تشکر می کنم وسپاسگذارم بی نهایت مرتبه . اما من در بعضی از این نعمتها خودم قصور کردم ودر بعضی از آنها نقص وقصور بوجود آوردم . خدایم ، خودت این اشکالات ومشکلاتی که من بوجود آوردم را مثل اول برایم حل کن وسلامتی کامل به من وهمسرم وفرزندانم عطا کن . من فقط در خانه تورا می زنم . 

خدای مهربانم ! سلامتی به من ونزدیکانم عطا کن که سلامتی بزرگترین نعمتی است که تو به ما انسانها عطا کرده ای ! پروردگار مهربانم ! ای همه قدرت در هستی ! ای مافوق قدرت همه قدرتمندان عالم ! بیماری که خودمان بوجود آوردیم را با دستان مهربان وقدرتمندونیرومند خود تبدیل به سلامتی وآرامش کن! آمین یا رب العالمین!دوستت دارم ای مهربانترین وای بهترین ، ای خدای مهربان هستی ، ای پروردگار وای آفریننده عالم ! عاشق توام ودوستت دارم .

به تو قول می دهم ای خدای مهربان ! به تو قول می دهم همانی باشم که تو دوست داری ، فقط همان کارها واعمالی راانجام دهم که تو دوست داری، همان افکارونیاتی  رادرذهنم بیاورم که تو می خواهی، هیچ انسانی را ، هیچ کسی را از خودم بدتر نمی بینم ، به هیچ کدام از بنده هایت حتی در ذهنم ایراد نمی گیرم . حتی بدترین ورذل ترین آدمها ، فقط ای خدای عالم ، فقط تو می توانی قضاوت کنی که کی چه جور است .نه من ونه هیچ کس.زیرا که فقط وفقط تو به کل امور واسرار آگاهی ودانا .

خدای بزرگ ومهربان من! کمکم کن فقط وفقط لحظاتم راباتو بگذرانم . زیرا که قیمت وارزش من فقط  تو هستی ! تو! ای پروردگار مهربان عالم !ای رب العالمین، ای مهربانترین مهربانان عالم ! ای قدرتمندترین وآگاهترین وباشکوهترین!  

قیمت انسان = خدا 

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,ای ,، ,فقط ,هستی ,خدای ,به تو ,به من ,هیچ کس ,از تو ,ای خدای ,خدای آسمانها وزمین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همسفران لژیون هیجدهم دختری از دیار بختیاری miclenader Electrical-Engineering کلبه جهانی (معروف) pailigabva دانلود آهنگ جدید riotudefont ثبت شرکت - ثبت برند - ثبت لوگو Anna's game