محل تبلیغات شما

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

بنام توای خدای من!ای همه نیاز من!ای همه چیزمن!

بنام توکه توبرای من همه چیزی ، همه کسی ، بنام توکه توبرای من کافی هستی!وباوجودتوبه هیچ کس وهیچ چیز نیازی ندارم!

بنام توای عزیزم ! ای خدایم ! ای که غیراز توخدایی برای من نیست !ای که غیرازتوخدای برای هیچ کس نیست!ای که بهترینی، کاملترینی، ای که برتر از توکسی نیست!ای که باشکوهترازتوکسی نیست !ای که باجبروت ترازتوکسی نیست !ای که کبریایی وبزرگی وبرتری تنهاوتنهااز آن توست! ای که مالک آسمانها وزمینی ! ای که هرچه درآسمانهاوزمین است درزیر سلطه توست !ای که رب العالمینی! ای که مالک دنیا وعالم آخرت هستی !ای که همه چیزهستی وماوهمه آفریده هایت در مقابل توهیچ هستیم ! هیچ ! ای که مهربان با تمام آفریده هایت هستی ! ای که مهربانترینی!

ای خدای مهربان من! چه بگویم که توچیستی ! توهمه دنیا وآخرت منی ! ومی دانم توهمه دنیا وهمه آخرت همه انسانها وحتی موجودات دیگر هستی! همه ما جزء توهیچیم وبدون تو فاقد هرقدرت وعزت هستیم . همه ماعظمت وشکوه خود راازتو ای بهترین بهترین بهترین گرفته ایم .

ای خدای من ! می بینی که من حق دارم عاشق توباشم ! من حق دارم جزء توبه کسی وبه چیزی نیاندیشم! من حق دارم همه  قدرت وعزت وعظمت وشکوه  رادر تو ببینم . وبرای پیدا کردن این عظمتها بی خود وبی جهت وقتم راتلف نکنم ودر خودم ویا دیگران آن راجستجو نکنم .که نه من واجد ذره ای ازآنها هستم ونه دیگران .

خدای قدرتمندومهربان من ، که الان وهمین الان پیش منی ومرامی بینی ومن در حضور مهربان وپرازلطف واحسان ورحمت توقراردارم می بینی !می بینی که من حق دارم فقط وفقط تورابخواهم وفقط به تو فکر کنم وتمام توجه وتمام تلاش من برای جلب رضای توباشدونه غیر .نه خودم ونه دیگران .فقط برای تو که تنهاوتنها تولایق هستی برای رضایت تو همه هم وتلاش خود رابکار ببرم .

می بینی خدایم! می بینی خدای عزیزم ! می بینی پروردگار مهربان من! می بینی بهترین بهترین من! می بینی غیر تو خدایی نیست که به او پناه ببرم ! غیرازتوخدایی نیست که از او حمایت وپشتیبانی وکمک بخواهم ! غیر از تو خدایی نیست که پیش او آرام بگیرم! غیر از تو خدایی نیست که او رابا جان ودل دوست داشته باشم!یا قدوس ویا سبوح! یا قدوس ویا قدوس ویا قدوس ! دوستت دارم .با تمام وجودم .دوستت دارم وفقط وفقط تورامی پرستم ! 

دوستت دارم ومی خواهم همه کارهایم رافقط وفقط بخاطر تووبخاطر رضایت توانجام دهم .دوستت دارم ومی خواهم همیشه وهمه ثانیه هاوهمه لحظه ها به تو فکر کنم .با توحرف بزنم ببخشید خدای مهربانم ! می خواهم همیشه وهمیشه باتو انس بگیرم.می خواهم همه لحظاتم فقط وفقط باتو بگذرد نه کس دیگر .دیگران رادوست داشته باشم اما فقط بخاطر تو نه بخاطر خودشان .بخاطر تو وفقط بخاطر تو خدای بزرگم !

خدای مهربانم! می خواهم لیاقت پیدا کنم مانندبزرگانی که فقط تو را انتخاب کردندمنهم از همه دنیا وآخرت فقط تورا بخواهم ونه هیچ چیز وهیچ کس دیگر !

خدای عزیزم ! پروردگار مهربانم! می بینی هر انسان دیگری به جای من بود ودر مورد تو وعالم دنیا وعالم آخرتی که آفریدی اینهایی که من فهمیدم ، می فهمید ، همین کاری که من باید بکنم وانجام دهم راانجام می داد ونه غیر ازآن . چرا که انتخاب غیر ازآن نادانی است وکوری و حماقت وجهل .وای خدای عزیزم ! من نمی خواهم نادان باشم .نمی خواهم احمق باشم ، نمی خواهم کور باشم.

من توراانتخاب کردم ای پروردگار مهربان وقدرتمند من ! ای ستارالعیوب ، ای همه خوبی زتوپیدا شده .

خدا جانم دوستت دارم ! دوستت دارم ! می خواهم باصدای بلند ورسا فریادبزنم دوستت دارم فقط تورادوست دارم وآنچه که تو دوست داری ومی پسندی ، منهم فقط آن رادوست دارم ! ای حق ! ای تنها حقیقت هستی ! ای خالق حق!

ای که همه جا هستی ودرهمه زمانها ! ای کاملترین! ای اکمل ! ای اکبر!ای بزرگتر از هربزرگ! الله اکبر ! الله کبر! الله اکبر!

ای خدای بزرگم ! ای پروردگار مهربانم!ای که همیشه کمکم کردی ! ای که در غم واندوه ودر مشکلاتم صدایت کردم وصدایم راشنیدی وپاسخم دادی ! ای که همیشه همه خواسته هایم رااجابت کردی ودعایم راپاسخ دادی ! ای که در همه نیازهاوخواسته هایم هروقت فقط توراصدا زدم براحتی و با ظرافت هرچه تمامتر خواسته هایم رااجابت کردی و نیازم رابرآورده کردی ، همه دعاهایم راشنیدی و اجابتم کردی . هرچندکه لیاقت نداشتم وسزاوار پاسخ اجابت تو نبودم.

اما ای خدای بزرگم ! الان که اینجا ودر این لحظه هستم می بینم همه دعاهایم را تابه الان پاسخ دادی ! آن موقع که با اصرار والحاح پرده خانه کعبه ات راگرفتم والتماست کردم که کمکم کنی ! ای خدای بزرگم چه به راحتی وچه به زیبایی دعایم رامستجاب کردی ! والان میبینم که در اینمورد هیچ دغدغه ای ندارم وتمام وکمال وبه زیبایی خواسته مرا اجابت کردی هرچند که لیاقت نداشتم وسزاوار نبودم.از تو متشکرم .از تو ممنون هستم از تو سپاسگذار هستم . بی نهایت مرتبه از تو سپاسگذار هستم . بی نهایت مرتبه از تو تشکر می کنم.

ای خدای بزرگم ! کدام خواسته ونیاز ودعایم رابگویم که همه وهمه را برآورده کردی.همه وهمه را .

خدای بزرگم چرا توراانتخاب نکنم ! مگر آدم عاقل غیر ازتورا برمی گزیند! غیر ازتورا انتخاب می کند!

هرکس از انسانها چیزهایی که من از تو می دانم بداند ای خدای بزرگم ! امکان نداردهمه لحظات وهمه ثانیه هایش را غیر ازتوبرای کس دیگری غیر ازتو بگذارد .ای توکه بی نیاز از وجودوبی نیاز ازدیگران هستی .این من واین ما هستیم که به تو نیازمندیم به بودن با تونیازمندیم.به صحبت کردن  باتونیازمندیم .به همنشینی باتونیازمندیم .ای خدای بزرگم به انس باتو نیازمندیم ، به فکر کردن باتو وبه تو نیازمندیم . به پرستش بی چون وچرای تو نیازمندیم .به عمل برای جلب رضایت تو نیازمندیم. به گفتگو باتو نیازمندیم. وچه زیباست انتخاب فقط تو! ای خدای مهریان وای آفریننده مهربان ما!

چه زیباست گفتگوی باتو وتنها تو ! ای قدوس وای سبوح ! ای رب العالمین ! ای که فقط عاشق توام وآنچه که تودستورش رادادی وتوای پروردگار مهربان من! جزء به حق به چیز دیگری دستور نمی دهی!ای که حق وهمه حق از تومنشاء گرفته است ! ای که تو خود حقی ! ای حق! ای حق حق!یا حق! یا حق!ای تنها حقیقت ! ای خدای قهرمان عالم!ای که قهرمان تویی وفقط تو! عظمت وعزت تویی وفقط تو!جبروت وشکوه تویی وفقط تو ! مهربانی ومحبت ولطف واحسان تویی وفقط تو!انصاف ومروت تویی وفقط تو! دوستت دارم ! خیلی عاشقتم ای همه افتخار من ! ای همه عزت وقدرت من ! ای همه کس من. بدون تو من هیچم .هیچ .هیچ . پوک و پوچ وتهی وتوخالی هستم وباتو ای خدای بزرگم همه چیزم . همه چیز وهمه عزت وهمه شکوه . ای آرام جانم . دوستت دارم . دوستت دارم وهرچه که تو دوست بداری رادوست دارم . هرچه که تو دوست بداری رادوست دارم . دوستت دارم ای خدای بزرگ ومهربانم . 

به تونیاز دارم ای تنها حامی من ! ای خدای بزرگم ! همیشه وهمیشه نیازو حاجتم رابدرگاه تو می آورم .فقط به درگاه تو ای بی نیاز می آورم.ومی خواهم حاجتم رابرآورده کنی والتماست می کنی که دعایم رامستجاب کنی . فقط ازتو کمک می خواهم ونه دیگری .همیشه به تو نیازمندم . همیشه گدای در خانه توام وبا افتخار می گویم ای خدای بزرگم گدای در خانه توام ونیازم راازتو می خواهم ومی دانم همه چیز در ید قدرت توست وتو ای پروردگار دوجهان به راحتی این خواسته من وهمه خواسته های بحق من ودیگران  رامی توانی برآورده کنی که همه هستی در ید قدرت ودر زیر سلطه توست .ای پروردگار مهربان من ! همانطور که همیشه دعایم را مستجاب کردی الان نیز حاجتم رابرآورده کن ای قادر متعال وای مهربانترین مهربانان .

وای خدای بزرگ ومهربان من! بزرگترین خواسته من بودن با تو در همه لحظات وهمه مکانها وهمیشه وهمیشه وهمیشه در حضور مهربان وزیبای تو بودن است .مرا همیشه موفق بدار ولایق بدان تا لیاقت این راپیدا کنم که در دنیا ودر آخرت همیشه در حضور مهربان وقدرتمندتوباشم . دوستت دارم ای پروردگار مهربان من!               

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,تو ,خدای ,حق ,فقط ,دوستت ,ای که ,ای خدای ,دوستت دارم ,خدای بزرگم ,می بینی ,دوست بداری رادوست ,لیاقت نداشتم وسزاوار ,توای پروردگار مهربان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید ساعت دیواری فانتزی+ گارانتی تحویل + گارانتی برگشت Eduardo's style بابُ الحرم" پایگاه متن روضه و اشعارمذهبی"ویژه مداحان ببخشید شما ؟ آرمان Landon's page گروه تئاتر تاخت سیب و دانش netlalacir دنیای رنگی من