محل تبلیغات شما
 بنام خداوند حکیم جان آفرین!
بنام خداوند مهرو ماه و انسان و همه کاینات !
بنام تو ای خدای عالم ! ای پروردگار کل هستی! ای خدای آسمانها و زمین و همه!
بنام تو ای خدای من! ای پروردگار مهربان من! ای مالک و صاحب اختیار من و همه! 
بنام تو ای مهربانترین مهربانان ! بنام تو ای همه هستی من! ای همه ثروت من! ای همه سرمایه من!خدای عزیزم دوستت دارم ،فقط تو را میپرستم ،فقط تورا میستایم ،تو پروردگار مهربان منی! من را ببخش به خاطر لحظاتی که از یادت غفلت کردم و به ضرر من شد و نه تو ، که تو نه به من ونه به هیچ کسی  و نیرویی احتیاجی نداری و نه به هیچ انسانی و نه حتی به هیچ بنده مطیع و صالح و هیچ پیامبر برگزیده ! که تو ای خدای مهربان من ! ای الله تبارک و تعالی ! ای همه چیز من ! که تو بی نیاز مطلق هستی! که تو رب العالمین هستی! بدون اجازه تو هیچ برگی از درخت نمیافتد و هیچ اتفاقی بوجود نمیآید که هیچ قوت و قدرت و نیرویی جز قوت و قدرت و نیروی تو وجود ندارد ای پروردگار مهربان من ! ای تنها حقیقت هستی عالم! 
خدای بزرگ و مهربان و عزیز من! ای مهربانترین مهربانان ! بر عالم ما داری با قدرت و نفوذ حکیمانه خود و بامهربانی و شکوه و عزت تمام حکمرانی و فرمانروایی میکنی همانطور و بطور موازی بر عالمهای دیگر ازجمله عالم در گذشتگان مانند عالمی که الان پدر و مادر و پدر بزرگ و مادربزرگ من و دیگران آنجا هستند و ۱۸ هزار عالم دیگر که ما خبر نداریم از کیفیت آن و لازم هم نیست خبر داشته باشیم .
خدای مهربان من دوستت دارم من را به خودت نزدیک کن ومن را از کسانی قرار بده که فقط و فقط توجه به تو دارند ای خدای مهربان من! خداجانم ! فقط مطیع تو هستند و خالص برای تو که بی نیاز از همه ما هستی! ما به تو نیازمتدیم سخت به تو نیازمندیم ای خدای مهربان و ای مهربانترین مهربانان! 
خدای مهربان من ! این ویروس که این روزها در همه جا زندگی ما آدمها را مختل کرده و من اطمینان دارم که ما آدمها خودمان این ویروس را بطور مستقیم یا غیر مستقیم بوجود آورده ایم ، خدای من باز برای خودمان مشکل بوجود آوردیم مثل یک بچه بازیگوشی که خودش و خانواده اش را توی دردسر میاندازدبا ندانم کاری و حماقت و جهل  خودمان آن را بوجودآوردیم ، برای همه مان دردسر و مشکل بوجود آوردیم و خدای من تو ! خدای قادرمطلق ! تو پروردگار مهربان من و همه! از تو خاضعانه میخواهم و التماس میکنم ، که این ویروس کرونا به آدمهایی که حق کسی را پایمال نکردند ، ظلم  به کسی نکردند ، زندگی خانوادگی کسی را به هم نریختند، باعث از هم پاشیدن خانواده هیچ کودکی نشدند و آرامش روانی هیچ کودک و هیچ همسری رو بهم نزدن و دل کسی رو نشکستند ، حدو مرز زند گی خود را رعایت کردند ، دل و قلب پاک و صاف و زلال داشتند در هر پنج قاره زمین : آفریقا ، آسیا ، اروپا ، امریکا، اقیانوسیه ، هرجا که هستند، بنده پاک وانسان  بی آزار هستند، خلاصه به معنی واقعی کلمه مومن هستند یعنی همه انسانها از دست و زبان و فکرو ذهن و خلاصه از او واز همه اعضاو جوارح او در امان هستند و دیگران از او در  آسودگی به سر میبرند ، خدایا ! خدای مهربان و توانا و باشکوه وباجبروت ! التماس میکنم این آدمهای پاک و زلال را  مثل همیشه در زیر چتر لطف و فضل و احسان خودت بگیر و نگذار ویروس کرونا که مسبب بوجود آمدن آن خود ما انسانها هستیم ، به آنها کوچکترین ناراحتی وارد کند. همانطور که آنها کوچکترین ناراحتی بطور مستقیم یا غیر مستقیم به شخص دیگری وارد نکردنددرعین حال که نکات بهداشتی و پزشکی به طور کامل رعایت میشود آمین یا رب العالمین! خدای من یک خواهش دیگر هم از تو ای مهربانترین مهربانان دارم کسانی که بد عمل کردنداما پشیمان شدند از عمل نادرست خود و تا در توان داشتند برای جبران آن کار ناپسند خود ، عمل کردندو توبه نصوح و توبه واقعی کردند و به درگاه تو واقعا و صادقانه عذرخواهی کردند و در حد توانشان جبران کردند ، آنها را هم مشمول فضل و رحمت و عنایت ویژه خودت قرار بده در هرجای این کره خاکی که زندگی میکنند آنها را هم مانند گروه صالحان و پاکان قرار بده و کوچکترین نفس تنگی هم از دست این ویروس کرونا که مسبب آن خودمان هستیم ، (ما نوع بشر مثل همه دخالتهای بی جای خودمان در طبیعت ، مثل همه خودخواهی هایمان )، نگیرند ,کوچکترین دردسری نبینند ، 
تو خدای قادر و قدرتمند جهان هستی و حکم و ملکوت همه چیز دست تو هست و همه ما به سوی تو مراجعه خواهیم کرد. همانطور که از اول از تو بودیم . و پاک و زلال و معصوم بودیم مانند همه دوران کودکی و بعد متاسفانه بعضی از ما با بی رحمی در حق دیگران بی رحمی کردیم و . 
ای خدای مهربان و عزیز من ! من خالصانه و خاضعانه از تو التماس میکنم آدمهای پاک و زلال و بی آزارو  دلسوز را از آسیبهای این ویروس کرونا به طور کامل حفظ کن و در امان نگه بدار درعین حال که همه نکات بهداشتی و پزشکی را به طور کامل رعایت  میکنند . آمین یا رب العالمین. ای مهربانترین مهربانان !

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,ای ,، ,خدای ,مهربان ,هستی ,من ای ,مهربان من ,ای خدای ,تو ای ,خدای مهربان ,آنها کوچکترین ناراحتی ,مشکل بوجود آوردیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کفش کتونی کتانی رنگ سبز نارنجی ابی سرمه ای قهوه ای دخترانه زنانه 2021 فروشگاه اینترنتی بیگ بگ iphalskidag arporfilin Barbara's style هدایای تبلیغاتی اسکار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فروش ساعت مچی برند و گارانتی دار مردانه و زنانه mamreas برگی از اقتصاد