محل تبلیغات شما

بنام خدای تبارک وتعالی

بنام خدای مهربان !بنام مهربانترین مهربانان!

بنام توکه بهترین بهترین بهترین هستی

بنام توای خدای من که بهترین بهترین بهترین برای من هستی!

بنام توخدای عزیزمن که جان من وروح من وهمه کس منی !

بنام توکه از توبهتر وخوبتر وجودندارد ومن مطمئنم که تویی بهترین وبا محبت ترین وبا انصافترین وعادلترین ودرعین حال قدرتمندترین !ای خدای من وای خدای مهربان وبخشنده وبزرگوار من!

تویی جان ومن وروح من وببخش مرا که باید همه توجهم وهمه نگاهم وهمه فکر واندیشه ام وهمه وجودم توباشد ونیست وبیهوده هدر می رود.ببخش مرا که باید فقط همراه وهمصحبت باتو باشم ، هرچندکه توبزرگوار کوچکترین نیازی به من وتوجه من نداری والبته به هیچکس نداری که توخدایی وآفریدگار ومالک همه کس وهمه چیز وهمه کائنات وهستی ! اما خدای بزرگ من ! من یکی با تمام وجودم وبا تمام هستی ام وبا ذره ذره روحم وتک تک سلولهایم درک کردم که سراپا به تووبه بودن باتو نیازمندم واین جدای از حمایت وپشتیبانی تو ویاری من در مقابل کسانی که حدومرز خود را نمی شناسند ومدام در پی گرفتن چیزهایی هستندکه متعلق به آنها نیست .آن یاری وحمایت که جای خود دارد واگر کمک ولطف ویاری تونباشد من از پس این آدمهای زورگو وحد نشناس شکست خورده ام.ودیدم که چه زیبا کمکم کردی وچه به آسانی شادی وموفقیت را نصیب من کردی!وهمه ترفندهای این مکاران که تمام ت وکیاست خود را بکار بردندرا نقش برآب کردی!وبه حق که پیرورزی از آن خداست وفقط خدا.وهرکس که در مسیر منطبق وهماهنگ باخداست.

اما خدای من! خدای قدرتمندوباشکوه وباجلال وبا جبروت من!جدای از همه این حمایتها وکمکها ، من در این زندگیم حس کردم که چقدر به تووبودن با تو نیازمندم.چقدر به همراه بودن با تو نیازمندم .چقدرباید به تو وفقط به تونزدیک شوم وهمراه شوم واز همه این آدمها دور . با آنها باشم در حد توانم به آنها کمک کنم اما کلا ناامید از کمک ویاری آنها.چون چیزی ندارند.چون هیچ قدرتی ندارند.چون همه قدرتها دست توست .چون همه علوم دست توست .چون توفقط خدایی.فقط تو خدایی .تو خدای همه چیز وهمه کسی.خدای همه کائنات وهمه عوالم .تو خدای هستی وتوپروردگار ورب کل سوا وماسوا ، همه چیز وهمه کس وهمه امور تحت فرمان تو وتسلیم امر ودستور تو ای خدای مهربان وبخشنده عالم!

خدای مهربان عالم دوستت دارم وعاشق توهستم ومی دانم فقط تولیاقت عشق بی حدوحصر وبی چون وچرا را داری .

فقط تومستحق این هستی که تسلیم محض دستورات تو باشم .

فقط تواستحقاق این راداری که تمام ذهنم وفکرم وتوجهم توباشی وبودن باتو وهمراهی باتو درهمه لحظات وثانیه ها.

دوستت دارم وعاشق توام بی چون وچرا ای خدای مهربان من!

می پرستمت با تمام معنای پرستش ای خدای مهربان من!

همیشه به کمک ویاری تو محتاجم وفقط به تو محتاجم واز کسی هیچ کمکی وهیچ یاری نمی خواهم .وفقط چشم امیدم به یاری وحمایت وپشتیبانی توست ای پروردگار مهربان من!

همیشه بامن باش وهمیشه باتوهستم وتسلیم تووتسلیم بی چون وچرای تو!ای پروردگار مهربان وبخشنده من! این است عهدبزرگ من با تو ای الله !ای خدا !ای همه هستی وای تنها حقیقت هستی !  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

خدای ,تو ,وهمه ,ای ,مهربان ,چون ,خدای مهربان ,ای خدای ,بهترین بهترین ,مهربان من ,چیز وهمه ,خدای مهربان وبخشنده ,بهترین بهترین بهترین ,خدای تبارک وتعالی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرورش قارچ دانلود نمونه سوال پایه ششم ابتدایی Sandra's life کامپیوتر کلیک شبستر Tammy's life دفتــــر آی سی تی آقــــــبلاغ بایرام جوک AMIR FARHAD ترنم باران عشق صلی الله علیک یا فاطمة الزهرا سلام الله علیها