محل تبلیغات شما

بنام خداوندمهربان

خدای بزرگ ومهربان!

خدایم!دیدی از همه برایم بهترهستی!

دیدی از همه برایم مهربانتر هستی !

خدایم!خدای مهربانم! دیدی از همه برایم صادقتروراستگوتر هستی!از همه روراست تر هستی!ازهمه بی کلک ترهستی!ازهمه بی حیله تر هستی!از همه بی نقص تر هستی!از همه کاملتر هستی!

ای خدایم ! من که دراین دنیا هیچکس را،هیچ نفررا،هیچ آدم رابی نقص وکامل ندیدم! بی عیب ندیدم! لایق دوستی خالصانه وبی ریا که لیاقت این راداشته باشد که بی چون وچرا به حرفش ودستوراتش گوش دهم وعمل کنم ،ندیدم لایق این باشد که برایش بمیرم ،ندیدم،لایق این باشد که تمام وجودم وتمام روح وجسمم وسلول ،سلول هستی ام رابه پایش بریزم ،ندیدم .لایق این باشد که تمام ذهنم را عشقش اشغال کندوبگیرد ندیدم ، لایق اینکه تمام وقتم وعمرم رابه پایش بریزم ندیدم.ندیدم .فقط تولیاقت داری ای خدای مهربان وقهار وقدرتمندوبا جبروت !توکه تمام هستی از آن توست !توکه ازابتداوانتهای خلقت از آن توست!توکه عظیمی وبی نقص !توکه کامل هستی وسبوح وقدوس !توکه پاک وبی عیب وبی نقص هستی !توکه همه چیز متعلق به توست !توکه تنها تووجودداری وبس وما مخلوقات همه سایه ایم .سایه .وجودمان سایه است ودروغی ووجود نداریم .وجود واقعی توهستی ، تو! توای خدای قهار با شکوه وبا جبروت . کبریایی وعظمت فقط مخصوص توست ، تو! ای آفریدگار همه چیز وهمه وجود.ای تنها حقیقت هستی! حقیقت های دیگر همه سایه هستند سایه ای که هستی شان را از وجودبا عظمت توگرفته اند.آیا می شود با این واقعیت تورا وعشق تورا ومحبت تو ودوستی تو ویاد تورا گذاشت ورها کرد ورفت سراغ کسی یا کسایی که اولاهیچ قدرتی ندارندووجودشان سایه است .تازه اگر توای رب العالمین به آنهاقدرت دهی اینقدر عوامل نفسانی وشوم که ناپسندهستنددر وجودآنهاقرارمی گیرد که لیاقت دوستی بیقیدوشرط را ندارند.لیاقت عشق تام وتمام وپر وپردر حدپرستش را ندارند.ندارند!ندارند! ندارند! فقط توداری .لیاقت پرستش بی چون وچرا ولیاقت گوش بفرمانی بی چون وچرا رافقط توداری .تو !ای خدای عالم ! ای خدای من ! تنها تولیاقت معبود بودن وپرستش بی چون چرا را برای من داری تو! تو!ای پروردگار من! ای پروردگار مهربان من!

فقط تولیاقت داری تمام ذهنم برای محبت توبتپد.فقط تو!ای خدای من!

این چوب نفهمیدن این موضوع است.عشق من ونیاز من رافقط تومی توانی برطرف نمایی ای خدایم .چرا باتو آرام نمی گیرم .! چرا باتوهمیشه همراه نمی شوم .چرا اینقدر بی راهه رفتم .چرا وقتم راتلف کردم .چرا وسط راه الکی هی ایستادم وبه چپ وراست نظر انداختم.چرا همیشه وهرلحظه با توهمراه نمی شوم .چرا ذهنم وفکرم فقط باتو وخالصانه برای تونیست.عبادت یعنی چه؟ عبادت این نیست که تودر چندوقت اعمال خاصی راانجام دهی.عبادت خالصانه یعنی اینکه در هر لحظه ذهنت وفکرت وعشقت وقلبت وروحت ووجودت برای او وبا او وهمراه او باشد وخداییکه بعضی موقعها با اووبه یاداوباشی وبیشتر وقتها، وقتت بدون اووبدون یاداوباشد آن عبادت خالصانه نیست .آن پرستش عاشقانه نیست.مگر عاشق واقعی کسی نیست که همیشه ودر هر لحظه به یادعشقش باشد.مگر جزء این است .پس کو عبادت خالصانه آدمیان.ای خدای من چه کسی خالصانه تورا می پرستد.آیا غیراز این است که کسی باید باشد که در هر لحظه ودر هرحالی فکروذهنش باتوباید باشد.کو ! کو ! چرا من اینطور نیستم ؟ چرا؟من که همه چیز را فهمیدم .همه دیگران غیراز توحبابند.دروغندو بی خود وبیهوده اند .پراز نقص وکاستی اند. من نمی خواهم .من تورا می خواهم .توکه بی عیب وبی نقص هستی! تو که صداقت داری .تو که با آدم روراست هستی ! تو که قدرت داری .قدرت انجام هر کاری را .من تورا می خواهم .ای خدایم ! من تورا می خواهم .نه اینگونه خواستن الکی وحالی به حالی .خواستنم همیشه ودر همه حال وهمیشگی وپیوسته وپی در پی ودر تمام تمام لحظات وتمام تمام ثانیه ها.تورا می خواهم ای خدای بزرگم .تو .تو! تو! ای پروردگار مهربان من! کسی را نمی خواهم .عاشق کسی بی چون وچرانیستم . عاشق توام بی چون وچرا .و تمام وکمال وخالصانه وبه عزتت قسم ! ای خدایم!همه ذهن وفکر وعشق وهستی ام همه را فدای تو می کنم .همه وهمه . همه چیزهایی که دارم وتوبه من دادی همه را فدای تو می کنم .ای پروردگار من! می دانم به محبت وعشق خالصانه من هیچ نیازی نداری! اما من ! من! من نیاز دارم فقط باتوباشم به یادتوباشم وفقط عاشق توباشم .همیشه وهرلحظه به یادتو باشم وخودم راهمراه تووعظمت باشکوه توببینم .خدایم به عزتت قسم مرا پیش خودت بگذار وبا خودت همراه کن که سخت به تونیاز دارم .کسی راجزء توندارم وکسی رالایق ندیدم غیر توانتخاب کنم .بخداقسم ندیدم .ندیدم .فقط توراای پروردگارم لایق دیدم .تورا انتخاب کردم .تورا برگزیدم .دیگران ، هیچکس لیاقت عشق واطاعت بی چون وچرای مرا ندارد.ندارد.ندارد ونمی خواهم داشته باشد. تو رامی خواهم واطاعت بی چون وچرای تورا .از تو اطاعت می کنم وبه توای پروردگارمهربانم تعهد می بندم که جزء رضایت تو اقدامی نکنم .مخالف فرمانت عمل نکنم واز همه مهمتر ذهنم وقلبم وعشقم را به تووفقط تو وتنهاتو اختصاص دهم .هرچندمی دانم از من واز همه بی نیازی .عزیزم .ای خدایم .ای پروردگارم. ای تنها حامی من .ای که تمام زندگی ام وتمام موفقیتهایم را فقط وفقط مدیون توهستم ونمی دانم چگونه از توتشکر کنم وزبان شرمساری وخجالت دارم ومرا ببخش . من را ببخش ای پروردگار خوب من! دوستت دارم ای خدای عزیزم .فقط تورا دوست دارم .نمی دانم دوست داری اینگونه خالصانه دوستت داشته باشم . وخالصانه تورا بپرستم یا نه .من راه چاره ای ندارم جزء تو نمی خواهم داشته باشم .تو مرا آفریدی وخلق کردی و حتما هدفی در اینکار داشتی .وهدفت این بود ای خدای مهربانم که ازبین همه کس وهمه چیز فقط تورا انتخاب کنم ومن توراانتخاب کردم .دوستت دارم ای پروردگار مهربان من وتورا وفقط تورامی خواهم ومی پرستمت با تمام وجودم و با تمام تارو پود هستی ام که آن را هم توبه من عطا کرده ای.  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,تو ,بی ,هستی ,تورا ,خدای ,ای خدای ,بی چون ,از همه ,ای پروردگار ,تورا می ,ندارند ندارند ندارند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش زبان کره ای ترجمه کتاب چاقی clarrobsichtbers denvilfcalctou خبر های تازه بیسکوئیت ایرانی قانون wonderland cumeroti stepganunsio