محل تبلیغات شما

بنام خداوند جان وخرد

بنام پروردگار آسمانها وزمین

بنام توای خدای من!ای پروردگار من!ای پروردگار مهربان من!

ای همه هستی من! ای همه تکیه گاه من!ای که داشتن تو وبودن همراه تو، همه ثروت من وهمه افتخار من وهمه دارایی من است !

ای خدای مهربان ! ای مهربانترین وبهترین وقدر تمندترین !ای با جبروت وبا عظمت که کبریایی وشکوه وقدرت وتوانایی فقط وفقط مخصوص توست ! ای که هرعزتی ازتوست وتنها تو! ای آفریدگار عالم !ای مالک هستی!

ای تنها حقیقت هستی!ای خدای عالم ! ای الله ! ای الله ! ای الله! ای که همه چیز از آن توست ! ای که هرقدرتمندی قدرتش راازتو دریافت کرده است ! ای که هر عزتمندی عزت وشکوهش را از تو وفقط ازتو دریافت کرده است ! ای که هر عالم ودانشمندی دانشش راازتو دریافت کرده است وتو به او عقل وهوش وذهن بخشیده ای ! ای که هرکه وهرچه در این عالم هست همه را توآفریده ای ! 

ای که مهربانترینی برای هرکس ! حتی برای نافرمانان وعصیانگران که از فرمانت سرپیچی می کنند!

ای که همه جودی وسخایی! ای که همه فضلی وعطایی!ای که همه انصافی وعادلی! ای که همه بخششی وگذشتی!

ای که همه رحمانی ورحیمی!ای که همه دوستی ومحبت ! ای که همه دوستت دارند ! همه !هرکس از هرکیش وآئین وبی آئینی!هر دیندارو بی دینی! هر آدم بی انصاف وباانصافی!همه تورامی خواهند وهمه به تومحتاجند وهمه از تو استمداد دارندوبعضی بی عقلان ونادانان، شکایت. 

خدایا ! باتمام وجودوهستی ام دوستت دارم ومی خواهمت ! می پرستمت ستایشت می کنم ومی خواهم در همه چیز به تو توکل کنم ومی دانم چون به همه کار قادری وتوانایی همه کار راداری فقط از توکمک بخواهم ومی دانم کمکم می کنی وفقط روی کمک توحساب می کنم وبه تواعتماددارم که کمکم می کنی وفقط به تواعتماددارم .

ای خدای مهربان ! دوستت دارم ومی خواهم هرلحظه وهرثانیه باتو وهمراه تو وبیادتوباشم ، اگر لایقم بدانی .هرچندکه میدانم لیاقت وشایستگی بودن در کنار تو وهمرا توراندارم .اما خودت به من اجازه دادی وبه همه اجازه دادی که همیشه وهرلحظه ودر هرصبح وظهرو شام وهمیشه به یادت باشیم و در ذهن وروحمان فقط تورا ویادتورا جای دهیم .وبعدشاهد بهشت در همین دنیای دنی باشیم .چون که هرجا یادزیبای تو باشد ، آرامش آنجاست ، بهشت آنجاست ، سلامتی وشادی وشادابی آنجاست ، قدرت وشکوه وعظمت آنجاست ، عزت وثروت وتوانایی آنجاست ، مهربانی ودوستی ومحبت آنجاست .بهشت آنجاست ، یهشت ! بهشت ! خود بهشت آنجاست.  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,آنجاست ,تو ,، ,بهشت ,خدای ,ای که ,که همه ,آنجاست ، ,من ای ,بهشت آنجاست

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gobbdumbgavis Bette's style nsatworesett مخازن پلی اتیلن مازندران ، مخازن حجیم صنعتی با کیفیت duycalridan مدیتیشن همسفران نمایندگی آزادی سایت دانستنی ها و رفع نیازها یك دو سه ریاضی 880088