محل تبلیغات شما
بنام خدای آسمانها وزمین و همه کهکشانها !
بنام تو ای خدای مهربانیها و بنام تو ای بهترین بهترین من !
بنام تو ای خدای عزیزمن ای عزیزترین و بهترین و خوبترین من دوستت دارم !ای از همه بهتر برای من و برای همه انسانها !
 خدای مهربان من ! دارم تو را احساس میکنم باتمام وجودم ای قدوس و ای سبوح !ای پاکتر از همه و ای کاملتر از همه !یا قدوس و یا قدوس و یاقدوس !یاسبوح و یا سبوح ویا سبوح!
ای خدای زیبا و مهربان و عزیزمن !چقدر دوستت دارم و چقدر دوست داشتنی تراز همه هستی !
چقدر با همه، باهمه ،باهمه آدمها و باهمه همه چیزها ، باهمه همه همه ها ، برای من فرق داری،تنها تو دوست داشتنی هستی و دیگر چیزها اگر هرچه دوست داشتنی باشنداز تو منشا گرفته اند ، آن دوست داشتنی های دیگر اگر تو نباشی هیچی نیستند ، هیچ ارزشی ندارند ، پوک و پوچند. تو همه چیز منی، تو تنها حقیقت هستی هستی ای خدای مهربان ، قدرتمتد، باجبروت و باشکوه و عزیزو مهربان و . هستی !خداجانم تو را ، تنها تو را دوست دارم ، تنها تورا اطاعت میکنم ، تنها تورا فرمانبرداری میکنم ، تنها عاشق تو هستم ، تنها از تو حساب میبرم ، تنها هرلحظه به یاد تو هستم ، تنها عاشق تو هستم، تنها همه دارایی و سرمایه من توهستی، تو خوبترین خوبترین و خوبترین من و عزیزترین و عزیزترین منی ! تو جان منی و تاروپود وجود من عاشق توست و من بدون توهیچم . خدای عزیزم همه بدون تو هیچند. 
دوستت دارم خدای عزیزم . تو را دوست دارم . تو پیش منی و من با تو قدرتمند میشم. من بدون تو هیچی هم نیستم . 
خداجانم تورا احساس میکنم تو همه جا هستی ، داری مرا نگاه میکنی . اجازه بده خداجانم تو را خیلی خیلی خیلی دوست داشته باشم و خداجانم از تو هم التماس میکنم و تمنا میکنم وعاجزانه میخواهم که  مرا خیلی خیلی خیلی دوست داشته باشی ! ای خدای همه هستی و همه کهکشانها . دوستت دارم جان و وجود من و همه چیز . لا حول و لا قوه الا بالله اعلی العظیم . هیچ قوت و قدرت ونیرویی جز قوت و قدرت ونیروی خدا وجود ندارد.  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,، ,ای ,خدای ,دوست ,هستی ,، تنها ,ای خدای ,تو را ,دوست داشتنی ,خیلی خیلی ,خدای آسمانها وزمین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gabarsino scathpetuge Jennifer's notes Mohammad Reza Abbaspour vinsacernerg کار دله هنوزم که هنوزه دوسش دارم oilkharatin maiprepapdu صادرات به عراق haufatarsofc