محل تبلیغات شما

بنام پروردگار دوجهان

بنام توای خالق هستی ، بنام توای همه هستی

بنام توای مالک دوجهان !ای صاحب دوجهان!

بنام توای خدای من ، خدای مهربان من!

از توتشکر می کنم ای خدای مهربان من! بابت همه چیز ازتوتشکر می کنم ! ولی تشکر من به اندازه  لیاقت من است نه شایستگی تو، حتی باندازه ذره ای از شایستگی تونیست .من ای خدایم در تشکر کردن از تونیز ناتوانم .مراببخش با تمام کمبودها وناداراییها وفقرو بی چیزی ام .مراببخش باتمام بدیها ونقصهایم .مراببخش بابت همه قولهایی که به تودادم وعمل نکردم .مراببخش بخاطر همه خوبیها وبخششهایی که در حقم کردی ومن قدر ندانستم .مراببخش خدای بزرگ من .مراببخش پروردگار مهربان من. مراببخش ای تنها حامی ویاور من . مراببخش ای تنها امید وچاره وکارساز من. مراببخش ای خدایم !

مراببخش که ضعیفم.ای پروردگارم ! مراببخش که نیازمندتوام .مراببخش که سخت نیازمندتوام .مراببخش که لحظه لحظه زندگیم به تومحتاجم .مراببخش که جزء توندارم .مراببخش که جزء توبه کسی محتاج نیستم .مراببخش بابت تمام اعمال وافکارنادرستم .

مراببخش بخاطرتمام نافرمانیهایم.مراببخش ای خدای مهربانم که سخت به بخشش وعفووگذشت تونیازمندم .

ای رب العالمین ! ای خدای بزرگ ومهربان .ای پروردگار مهربان .یا قدوس .یا قدوس یا قدوس .یا سبوح یا سبوح یا سبوح .یا الله یاالله یاالله!ای خدای مهربانم.ای یاور مهربانم!

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

مراببخش ,ای ,خدای ,بنام ,توای ,پروردگار ,مراببخش که ,ای خدای ,بنام توای ,سبوح یا ,مراببخش ای ,بنام پروردگار دوجهان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجاره خودرو جملات زیبای عاشقانه فیس بوکی , مطالب خفن جالب reentcurdeho ardauliapap bourwordlowoods nistgaresfo خرید میز پلاستیکی همراه ارزان تحریر چندکاره تاشو پلین تیبل میت 2020 حقوق قانونی فرد بازداشت‌شده آپدیت نود 32 Nod ، یوزر و پسورد نود 32 ، یوزرنیم و پسورد جدید ، یوزرنیم و پسورد نود 32 quicranigac