محل تبلیغات شما
بنام خدای بخشنده ومهربان من
بنام آفریدگار آسمانها و کهکشانها و زمین
بنام حقیقت هستی،تنها حقیقت هستی، تنها واقعیت هستی ، تنها کسی که او وجود دارد ودیگران از وجود او وجود گرفتند وموجود شدند بنام تنها واجب الوجود هستی
بنام تو ، بنام تو ای خدای من! ای خدای مهربان من! ای که همه نیستند و با تو وجود پیدا میکنند
ای همه قدرت دنیا و ماسوا! ای همه شکوه وجبروت! ای همه مهربانی و لطف و گذشت و فضل و کرم و جود و انصاف! ای فراتر از انصاف!
ای مهربان من! ای مهربانترین من! دوستت دارم ای پروردگارم! ای مهربانترین من! ای خدای خوب من!
ای که از همه خوبتری ! از همه بهتری و از همه دوست داشنتی تری! دوستت دارم و می پرستمت و به عزت و شکوه و عظمتت که در نهایت می باشد قسم می خورم که مطیع تو هستم و گوش بفرمان تو وتسلیم محض در برابر خواسته ها و دستورات تومی باشم ای همه هستی من ! ای خدای من! ای رحم کننده ترین رحم کنندگان!    

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,خدای ,تو ,بنام ,وجود ,هستی ,من ای ,ای خدای ,از همه ,ای همه ,مهربان من ,خدای بخشنده ومهربان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت شرکت خاص- ثبت فوری شرکت lnehcyccentge alpotave ❤خــ ــلـ ـوتـــــــ گــ ــاه مـــ ــن و عـــ ـشـــ ــقـــ ــم❤ فایل فروش دانشجویی اینورتر brocduckfulli twithorcabud جیلی بیلی chroncinacom