محل تبلیغات شما

بنام خدای بزرگ و مهربان من

بنام بهترین ومحبوبترین من

ای خدای بزرگ ومهربانم ، ای پروردگارقدرتمندوقهارمن

ای بهترین من !

خدایا می خواهم فقط مطیع توباشم ، فقط تسلیم توباشم ، فقط بنده توباشم ، فقط برای توباشم ، فقط صدای تورابشنوم ، فقط باتو حرف بزنم ، فقط باتو در همه لحظات در حال گفتگو باشم ،

خدای عزیزم ! می خواهم فقط برای توباشم ، می خواهم همه گوش وحواسم برای توباشد، می خواهم به هیچ چیزی جزء تو توجه واعتنایی نکنم ، به هیچ چیز وهیچ کسی، می خواهم همه انرژی ام برای توباشد ای بی نیاز از من واز همه ! ای بی نیازترین وبی همتاترین ، ای که به هیچ کس وهیچ چیز نیازی نداری ، ولی ما ، ما انسانها ، ما بنده های تو ، سخت به تو وکمکها ویاوری تو نیازمندیم وهم برای امنیت وآرامش روحی خود به توسخت نیازمندیم .

اصلاٌحقیقت این است که بهترین راه وتنها راه کسب آرامش پناه گرفتن در آغوش توست ای آفریننده آسمانها وزمین ، ای خالق تمام عوالم موجود درهستی ، ای همه هستی ، ای تنها حقیقت هستی !

ای خدای بی همتا! حقیقت این است که بهشت وآرامش مطلق وزندگی واقعی در این دنیا ودرجهانهای بعد بودن با توست ، قرب ونزدیکی به تو و اتصال و وابستگی پیوسته به توست ای قادرترین وبهترین ومهربانترین موجود هستی . 

ای خدای عالم ما انسانها چه اشتباه بزرگی مرتکب می شویم که خودمان را با انجام هر عمل ناپسند وغیر خدایی از تو دور و دور و دورتر می کنیم وخودمان متوجه نمی شویم که در واقع با انجام هر عملی که مورد رضای تونیست چه چاله وحفره بزرگی برای خود حفر می کنیم وکم کم با این روند باتلاقی درست می کنیم که ممکن است نتوانیم ویا اگر بتوانیم به سختی وزحمت فراوان باید از آن باتلاق به سمت تو ای نور ای تنها نور حقیقی بیاییم.تنها راه خلاص شدن از همه گرفتاریها حرکت به سمت توست ای خدای هستی .

دیدن توست ای خدای هستی ، بودن باتوست ای خدای عالم .ای مهربانترین ، ای بهترین ، تورا می خواهم ، فقط تورا می خواهم ،          

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

، ,ای ,فقط ,خدای ,تو ,خواهم ,می خواهم ,، ای ,، فقط ,ای خدای ,توباشم ،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانشگاه برتر و آینده ایران sighganimis Terri's site همیشه هرجا تمدن سنسور فشار | سنسور فشار هاگلر | فروش سنسور فشار طراحی و تصویر سازی porhocomgua predhaberco monjii313