محل تبلیغات شما
بنام خداوند آسمانها وزمین!
بنام پروردگار مهربان من!
بنام توای بهترین بهترین من!
بنام تو ای خدای مهربان و بخشنده من!
خدایا دوستت دارم. خداجانم دوستت دارم!
خدا جانم دلم برای حرف زدن با توتنگ میشود!
خدا جانم دلم برای درد دل کردن با توتنگ میشود!
خدا جانم هروقت با تو حرف می زنم آرام می شوم ! آرام آرام! انگار همه موفقیتهای عالم نصیب من شده است ! انگار از همه مردم دنیا قویترهستم!
خدا جانم هروقت با تو حرف می زنم وهم صحبت میشوم انگارازهمه بزرگترم! انگار از همه مردم دنیا قدرتمندتر هستم ! انگار از همه دنیا بی نیاز هستم و فقط وفقط به تومحتاج هستم ! انگارهیچ چیزی مرا نمیتواند اندوهگین کند ! انگاراز همه مشکلات قویترم! انگار اصلا چیزی بنام مشکل وجود ندارد! انگارهمه چیز به بهترین شکل ممکن حل شده است ! حتی وحشتناکترین حادثه ها وموقعیتها!اصلا با توو همراه تو! ای خدای آسمانها وزمین مشکلی و ناشدنی می تواند وجود داشته باشد؟
ای خدای من! ای خدای مهربان من! ای خدای همه ! ای خدای همه مردم دنیا! ای خدا جان چقدر خوب هست که توهستی! چقدر خوب هست که توهستی وهمه چیز درکنار تو خوب و شایسته وبایسته هست . 
خدا جانم همیشه باش! همیشه برای من باش!همیشه برای همه باش!
ما انسانها خیلی به تومحتاجیم ! به حرف زدن با توخیلی محتاجیم! به داشتن تو وهمیشه همراه بودن باتو خیلی محتاجیم!
خداجانم ما انسانها را از هرچه جزءخودت و ازهرچه جزء یاد خودت و ازهرچه جزءتوجه به خودت دورکن ! 
خداجانم ما انسانها بدون تو و بدون همراه بودن با تو وبدون توجه و تمرکز روی ذات پاک ومقدس و قدرتمند و با جبروت و با شکوه تو بخدا قسم پژمرده میشویم به ذات پاک و قدسی خودت قسم نابود میشویم .ناراحت میشویم و غمگین و افسرده. بعضی از ما از سرنادانی و ناآگاهی توجه به حواشی غیر از تومیکنیم مثل یک آدم معتاد به موادمخدر ، الکی چند صباحی خوشی وشادی کاذب و دروغی داریم و بعد اگه لطف تو مدد نکند وبه داد ما نرسد مثل یک معتاد یک روزی دریک گوشه ای، زیرپلی، .تک وتنها، غمگین و افسرده نعمت زیبا و ارزشمند عمرمان را که تو ای آفریدگار مهربان ما ، به ما عطا کرده ای با دست خود از دست میدهیم.
خدا جانم ! دوستت دارم خیلی دوستت دارم! عاشقت هستم ! تورا می پرستم! 
با تمام وجودم دوستتدارم! باتمام تاروپود وجودم تورا میپرستم!با تک تک سلولهای بدنم می پرستمت!خداجانم همیشه با من باش! همیشه مرا متوجه خودت کن اگراز روی نادانی و نا آگاهی حواسم سر چیزی غیرخودت رفت ، من را سریع متوجه خودت کن ! ای همه وجودم! ای خدای مهربان من!
خداجانم! بدون تووبدون یاد تو و بدون فقط توجه به تو هیچ چیز خوب نیست . هیچ چیز زیبا نیست.هیچ چیز حتی ارزش نیم نگاهی انداختن به آن را ندارد.
ولی خداجانم!با توجه به تووبا ذکر تو و با همراه بودن با توهمه چیز زیبا می شود . همه چیز دوست داشتنی می شود .کوه ، دشت، جنگل ودریایی که آفریدی چه زیبا میشود.انسانها وپرندگان و جانوران چه زیبا می شوند.و چه دوست داشتنی .دیگر هیچ چیز ناراحت کننده نیست ، همه حوادث درست سر جای خودشان که باید اتفاق افتادند.چرا که توهستی. خودت هستی، و با قدرت ونفوذ بی همتایت داری برجهان فرمان فرمایی میکنی.ای تنها حقیقت هستی ! ای قادر بیهمتا! ای پادشاه بیهمتای جهان ! ای خدای عالم ! ای آفریننده هستی! ای مهربانترین مهربانان!  

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

ای ,تو ,خدای ,خدا ,بنام ,  ,ای خدای ,    ,خدا جانم ,هیچ چیز ,و با ,خداوند آسمانها وزمین ,بنام خداوند آسمانها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالعات اجتماعی متوسطه اول بیجار ☆ مجموعه فرهنگی مذهبی فدک☆ _ •° سازمان مردم نهاد رهروان کوی غدیر°• _☆ هیئت ریحانه الحسین(ع)☆ اصفهان دولت آباد برخوار koodakihaye man Emily's life Arthur's memory Just To The Arizona Cardinals Clearance Store To Buy Cheap NFL Jerseys. abapunen عکس 2020 bengnextgistge matchperchica