محل تبلیغات شما
بنام خدای عزیز وقدرتمند خودم !
بنام تو ای پروردگار مهربان عالم!
دوستت دارم ای همه سرمایه هستی!
ای خدای مهربانم! ای همه گنج کل عالم و بشر ! ای خدای مهربانم ای پرودگار عالم زنده ها و مرده ها! ای آفریننده پاک و قدوس!ای خوبترین و بهترین من!
ای خدای من!ای همه سرمایه من! ای همه سرمایه همه انسانها!ای تنها سرمایه همه انسانها!اگرانسانی تورا فراموش کرد و نفهمید که تو بزرگترین گنج و بهترین گنج و تنها گنج او هستی . این را به پای نادانی و جهلش بگذار . بخاطر حماقتش هست که نمیفهمد . 
ای خدای من ! من عاشق توام . دوستت دارم . تورا می پرستم باتمام وجودم تو را قبول دارم و با تک تک سلولهایم تورا می پرستم . باز برای هزارمین بار به من فهماندی جز خودت هیچکس قدردان خوبیهای من نیست باز برایم تکرارشد که فقط تو که از من بی نیاز هستی و از همه آفریده هات بی نیاز هستی تنها تو بدردم میخوری تنها تو کمکم میکنی . دیدم برای هزارمین بار اگر میخواهم دلم نشکند فقط و فقط بخاطر تو به این آدمها خوبی کنم . کمک کنم تا آنجا که در توان دارم و این توان را تو به من دادی تا حد امکان مشکلاتشان را حل کنم فقط بخاطر رضایت تو و فقط بخاطر اینکه تو میخواهی به این بنده هایت که خودت فرمودی همه اینها اهل خانواده من هستند به اینها خوبی کن یعنی به من خوبی کردی . خدا جانم بخاطر دستور تو و بخاطر علاقه تو به این انسانها خوبی میکنم نه بخاطر خودشان. چون خودشان نمک نشناسند چون قدردان نیستند . چون دل آدم را میشکنند . و اگر بخاطر خودشان به آنها خوبی کنی پشیمانت میکنند . ولی من بخاطر اینکه تورادوست دارم‌ بتمام خواسته هایت احترام میگذارم و مطیع محض اوامر تو هستم . به عملکرد آنها ونظر آنها توجه نمیکنم .‌مهم نیست در ازای خوبی من ، بدی میکنند . من بخاطر تو، خوبی میکنم بخاطر تو ، به آنها لطف و مهربانی و احسان میکنم . چون تو به من خیلی مهربانی و لطف و بخشندگی کردی . من مدیون خوبیها و احسان توام . من چاکر توام . من خدای عزیزم بنده توام . 
پروردگارمهربانم ! احساس میکنم دراین عالم از ابتدای خلقت انسان تا الان از همه بنده هایت به من بیشتر از همه خوبی و احسان کرده ایی!
بیشتراز همه انسانها نیاز مرا برطرف کرده ایی !
احساس میکنم به هیچ انسانی وبه هیچکدام از بنده هایت بیشتر از من لطف نکرده ای! خدای عزیزم شاید انسانهای دیگر هم همین احساس مرا داشته اند ولی من !من ای خدای عزیزم ای همه هستی من! با تمام وجودم فهمیدم مرا دوست داری و مواظبم هستی!به همان اندازه که فهمیدم همه و تک تک انسانها در دنیای خودشان و در ارتباط خودشان باتو به همین احساس ودرک خواهند رسید . تو خدای من هستی در دنیای من و خدای بزرگ و قدرتمند تک تک انسانها هستی در دنیای خودشان . خوش به حال کسی که این را میفهمد. 
خدایم خدای مهربان و عزیزم باز برای هزارمین  بار کمکم کردی  باز در زندگی ام معجزه کردی . باز صدای التماس مرا شنیدی  و این داستان را که جز تو هیچ بنی بشری نمیتوانست حل کند، حل کردی . خدای مهربانم مشکلی که دیگری بخاطر دوری از تو بوجود آورده بود و من دربوجود آوردن این مشکل هیچ نقشی نداشتم، اگر تو درست  نمیکردی، ترکشهای آن و تیرهای بلای آن به زندگی من اصابت میکرد، تو برایم حل کردی به آسانی آب خوردن. اما اگر حل نمیکردی من خیلی اذیت میشدم.نابود میش دم .وفقط دستان قدرتمند تو بود که می توانست این گره را باز کند چرا که فقط تو هستی که به هرکاری که اراده کنی بگویی انجام شو همین که اراده کنی انجام میشود حتی اگر همه عوامل مادی و معنوی مخالف آن باشند زیرا که تو آن خدای پاک و سبوح وقدوس هستی که ملکوت و حکم همه چیز در عالم در ید دستان قدرتمند و مهربان توست و ما همه انسانها به سوی تو باز میگردیم . انا لله و انا الیه راجعون. دوستت دارم . خدای عزیزم . من برای رضایت و خوشحالی تو از همه چیز که همه چیز در حقیقت بی چیز است تهی هست و پوک هست و تنها تو همه چیز هستی و تنها حقیقت هستی هستی ای خدای مهربان عالم!از همه چیز میگذرم و فقط رضایت و علاقه تو برایم مهم است . دوستت دارم ای مهربانترین مهربانان عالم و ای خدای عالم ! 
تورا سپاس میگویم ای پروردگار مهربانم !تو را سپاس میگویم و از تو متشکر هستم سپاسی دایم و همیشگی که نکاهد و کم نشود هیچگاه . که تنها تو ای الله !ای خدای عالم تنها تو سزاوار سپاس هستی! الحمدالله رب العالمین!

بنام خدا ی رحمان ورحیم

بنام خدای عزیز و بهتراز جانم

بنام توای پروردگار مهربان من ! ای عزیزترین من!

تو ,ای ,خدای ,هستی ,بخاطر ,عالم ,ای خدای ,همه چیز ,تنها تو ,به من ,ای همه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت نام Nancy's blog جامع ترین وبلاگ موسیقی آذری و ترکی پرچم داران مهدی(عج) (منتقمان کربلا) موسسه مشاوره ای كارگری وكارفرمائی دادجوی مشاور امین طبری زیتون خدایا به امید تو isdimindmit alneypromwel Design Fotballdrakt - Billige Fotballdrakter På Nett Factory Price